Home / Algemeen / Uitslagen nacompetitie zaterdag 9 juni
Foto:

Uitslagen nacompetitie zaterdag 9 juni

HBOK blijft op koers voor handhaving in de zaterdag tweede klasse A. Stormvogels werd met 2-1 verslagen. Voor JOS/Watergraafsmeer en AC Amsterdam zit het nacompetitie-avontuur erop. FC Almere slaagde er niet in om te promoveren naar de eerste klasse, terwijl Ajax nog een extra kans krijgt voor een plek in de Derde Divisie.

Kijk hier voor het uitgebreide overzicht in de nacompetitie.

Tweede / Derde Divisie

Datum Thuis Uit Uitslag
06/06 (E) Jong Almere City JVC Cuijk 2-1
06/06 (F) Scheveningen TEC 2-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) JVC Cuijk Jong Almere City * 1-3
09/06 (F) TEC Scheveningen * 2-1

 

Derde Divisie / Hoofdklasse zaterdag

Datum Thuis Uit Uitslag
05/06 (E) SteDoCO Capelle 0-1
05/06 (F) Ajax Hoek 1-3

 

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) Capelle SteDoCo* 0-3
09/06 (F) Hoek* Ajax 1-2

 

Datum Thuis Uit Uitslag
16/06 (G) Capelle (neutraal) Ajax

 

Hoofdklasse zaterdag / eerste klasse

Datum Thuis Uit Uitslag
02/06 (A) Brielle * ARC 4-3
02/06 (B) Flevo Boys * Rijsoord 3-1
09/06 (C) DETO * Groningen 2-0 nv
09/06 (D) Huizen Xerxes/DZB * 0-4
09/06 (E) Kloetinge Sportlust’46 * 1-1 wns
09/06 (F) Montfoort WHC* 0-3

 

Finaleronde:

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 Brielle Flevo Boys* 1-4
16/06 DETO Xerxes/DZB
16/06 Sportlust’46 WHC

 

Eerste klasse A / Tweede klasse A & B

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) Te Werve Roda’46 * 1-3
09/06 (F) FC Almere Victoria* 0-2


Tweede klasse A / Derde klasse A & B

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) HCSC Hellas Sport* 0-1
09/06 (F) HBOK* Stormvogels 2-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
16/06 (G) Hellas Sport HBOK

 

Tweede klasse B / Derde klasse C & D

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) JOS/Watergraafsmeer BFC* 0-3
09/06 (F) Lopik* Hilversum 1-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
16/06 (G) BFC Lopik

 

Derde klasse A / Vierde klasse A & B

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) Wieringermeer Flamingo’s ’64* 2-4
09/06 (F) DZS HYS* 3-4

 

Datum Thuis Uit Uitslag
16/06 (G) Flamingo’s 64 HYS

 

Derde klasse B / Vierde klasse C & D

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) VSV* AC Amsterdam 0-0 wns
09/06 (F) Robinhood Westzaan

 

Datum Thuis Uit Uitslag
16/06 (G) VSV Winnaar F

 

Derde klasse C / Vierde klasse E & F

Datum Thuis Uit Uitslag
09/06 (E) Cobu Boys Bunnik’73* 4-5
09/06 (F) De Vecht Hees* 1-3

 

Datum Thuis Uit Uitslag
16/06 (G) Bunnik’73 Hees

Archieffoto boven: Rikus de Lange

Meer nieuws op de clubpagina(s)▼

Send this to a friend