Home / Algemeen / Uitslagen oefenwedstrijden 15/16 augustus

Uitslagen oefenwedstrijden 15/16 augustus

In de voorbereiding hebben JOS/Watergraafsmeer en De Meer hun eerste nederlaag moeten slikken. Zondag eersteklasser JOS verloor woensdagavond, in aanloop naar de TOTO KNVB Beker-kwalificatiewedstrijd, van CSW (1-2) en een dag later ging De Meer met 3-0 onderuit bij Always Forward.

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
15/08 JOS/Watergraafsmeer – CSW 1-2
16/08 Always Forward – De Meer 3-0
17/08 Toernooi IVV: IVV – Purmerland
17/08 Toernooi IVV: De Meteoor – OFC (zat)
18/08 FC Aalsmeer – AFC
18/08 OFC – Ter Leede
18/08 DTS Ede – Legmeervogels
18/08 Hoofddorp – Swift
18/08 Pelikaan S – AFC (zat)
18/08 WV-HEDW – Loosdrecht
18/08 HBOK – Kadoelen
18/08 OSV – De Dijk (zat)
18/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – Amstelveen
18/08 Marken – DCG
18/08 TOB – Blauw Wit W
19/08 Toernooi IVV met IVV, OFC (zat) en De Meteoor
19/08 Purmersteijn – AGB
19/08 Zwanenburg – Pancratius
19/08 KDO – Ouderkerk
19/08 Sporting Martinus – SDOB
20/08 Pancratius (zat) – Ouderkerk (zat)
21/08 Legmeervogels – Rijnvogels
21/08 AMVJ – Waterwijk
21/08 WVHEDW – DVVA
21/08 Wartburgia – Ajax 2
21/08 AFC (zat) – Overbos
22/08 Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer – KDO
22/08 Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – RKDES
22/08 Kampioenschap van Amstelveen: Ouderkerk (zat) – Amstelveen
22/08 Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zat) – RKAVIC
22/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – DVVA
23/08 Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus – RODA’23
23/08 Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – NFC
24/08 Samenspel Toernooi SDZ: SDZ – ZSGOWMS (zat)
24/08 Samenspel Toernooi SDZ: HBOK – De Meer
24/08 Samenspel Toernooi SDZ: OSV – SDZ
24/08 Samenspel Toernooi SDZ: Wartburgia – HBOK
24/08 Samenspel Toernooi SDZ: ZSGOWMS (zat) – OSV
24/08 Samenspel Toernooi SDZ: De Meer – Wartburgia
25/08 Kampioenschap van Amstelveen met AMVJ, RODA’23, Sporting Martinus, Amstelveen Heemraad, NFC
25/08 Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer – RKDES
25/08 Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – KDO
25/08 ING Toernooi: Ouderkerk – FC Abcoude
25/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – De Meer (zat)
25/08 SDO – Swift
25/08 Purmersteijn – AFC (zat)
25/08 JOS/Watergraafsmeer – WVHEDW
25/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – Buitenveldert
25/08 Overbos – Olympia Haarlem
26/08 Samenspel Toernooi SDZ
26/08 Hoofddorp – Hollandia
26/08 DHC – Legmeervogels
26/08 Pancratius – Diemen
28/08 Ajax 2 – Amstelveen
28/08 AFC (zat) – NVC
28/08 Ouderkerk (zat) – RCZ
28/08 Kadoelen – DCG
28/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – Sporting Almere
29/08 OFC (zat) – Fortuna Wormerveer (zat)
30/08 Zaanlandia – DCG
03/09 Kadoelen – DZS
04/09 Olympia Haarlem – Hoofddorp
04/09 De Meteoor – OFC (zat)
04/09 Ouderkerk – RKDES
04/09 WVHEDW – AMVJ
11/09 Pancratius – Swift
11/09 AFC (zat) – Zeeburgia
11/09 Sporting Krommenie (zon) – Kadoelen
19/09 Vitesse’22 – HBOK
Bestel de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
SDO