In aanloop naar de start van de districtsbeker over anderhalve week worden er een hoop toernooien gespeeld. Woensdagavond begonnen het Vaneman Toernooi in Aalsmeer en het Kampioenschap van Amstelveen, komend weekend staan ook het Samenspel Toernooi (SDZ), ING Toernooi (Ouderkerk) en Melkweg Toernooi (TOB) op het programma.
DATUM | WEDSTRIJD | UITSLAG |
22/08 | Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer – KDO | 4-1 |
22/08 | Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – RKDES | 2-1 |
22/08 | Kampioenschap van Amstelveen: CSW – Amstelveen | 0-1 |
22/08 | Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zat) – RKAVIC | 4-0 |
22/08 | JOS/Watergraafsmeer (zat) – DVVA | 2-1 |
22/08 | CTO’70 – Swift (zon) | 0-2 |
23/08 | Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus – RODA’23 | |
23/08 | Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – NFC | |
23/08 | MidWest Cup: Zandvoort 2 – Zwanenburg | |
24/08 | Samenspel Toernooi SDZ: SDZ – ZSGOWMS (zat) | |
24/08 | Samenspel Toernooi SDZ: HBOK – De Meer | |
24/08 | Samenspel Toernooi SDZ: OSV – SDZ | |
24/08 | Samenspel Toernooi SDZ: Wartburgia – HBOK | |
24/08 | Samenspel Toernooi SDZ: ZSGOWMS (zat) – OSV | |
24/08 | Samenspel Toernooi SDZ: De Meer – Wartburgia | |
24/08 | Toernooi NVC: Blauw Wit Beursbengels – Sporting Almere | |
25/08 | Kampioenschap van Amstelveen met AMVJ, RODA’23, Sporting Martinus, Amstelveen Heemraad, NFC | |
25/08 | Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer – RKDES | |
25/08 | Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – KDO | |
25/08 | ING Toernooi: Ouderkerk – FC Abcoude | |
25/08 | ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – De Meer (zat) | |
25/08 | Melkweg Toernooi met De Meteoor, Kadoelen en TOB | |
25/08 | SDO – Swift | |
25/08 | Purmersteijn – AFC (zat) | |
25/08 | JOS/Watergraafsmeer – WVHEDW | |
25/08 | JOS/Watergraafsmeer (zat) – Buitenveldert | |
25/08 | Overbos – Olympia Haarlem | |
25/08 | Buiksloot – AGB | |
25/08 | FC Almere – BFC | |
25/08 | VIOD – Swift (zon) | |
25/08 | TOS Actief – Sloterdijk | |
26/08 | Samenspel Toernooi SDZ | |
26/08 | MidWest Cup: Hillegom – Hoofddorp | |
26/08 | Toernooi NVC: Blauw-Wit Beursbengels – NVC/’s Graveland | |
26/08 | Hoofddorp – Hollandia | |
26/08 | DHC – Legmeervogels | |
26/08 | Pancratius – Diemen | |
28/08 | MidWest Cup: SCW – HYS | |
28/08 | Ajax 2 – Amstelveen | |
28/08 | AFC (zat) – NVC | |
28/08 | Ouderkerk (zat) – RCZ | |
28/08 | FC Aalsmeer (zon) – RODA’23 (zat) | |
28/08 | Kadoelen – DCG | |
28/08 | JOS/Watergraafsmeer (zat) – Sporting Almere | |
29/08 | MidWest Cup: Haarlem Kennemerland – Zwanenburg | |
29/08 | OFC (zat) – Fortuna Wormerveer (zat) | |
29/08 | Buiksloot – De Meteoor | |
29/08 | DWS 2 – TOS Actief | |
30/08 | Zaanlandia – DCG | |
30/08 | Blauw Wit Beursbengels – RODA’23 |
Archieffoto: Hans van Beek