Home / Algemeen / Uitslagen oefenwedstrijden zaterdag 25 augustus

Uitslagen oefenwedstrijden zaterdag 25 augustus

RKAVIC, FC Aalsmeer en Kadoelen hebben hun eerste prijs van het seizoen al te pakken door de verschillende oefentoernooien te winnen. Op zondag worden ook de laatste wedstrijden van het Samenspel Toernooi en Meteoor Toernooi gespeeld.

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
25/08 Kampioenschap van Amstelveen (vijfde plek): Amstelveen – AMVJ 0-0 Ams wns
25/08 Kampioenschap van Amstelveen (derde plek): RODA’23 – NFC 0-0 R wns
25/08 Kampioenschap van Amstelveen (finale): Sporting Martinus – RKAVIC 2-3
25/08 Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer – RKDES 2-0
25/08 Vaneman Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – KDO 0-8
25/08 ING Toernooi: Ouderkerk – FC Abcoude 7-2
25/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – De Meer (zat)
25/08 Melkweg Toernooi: De Meteoor – DZS 0-0
25/08 Melkweg Toernooi: Purmerland – TOB 1-2
25/08 Melkweg Toernooi: Kadoelen – De Meteoor 0-0
25/08 Melkweg Toernooi: TOB – SVIJ 1-3
25/08 Melkweg Toernooi: DZS – Kadoelen 0-1
25/08 Melkweg Toernooi: SVIJ – Purmerland 0-0
25/08 Melkweg Toernooi (vijfde plek): DZS – Purmerland 2-0
25/08 Melkweg Toernooi (derde plek): De Meteoor – TOB 0-3
25/08 Melkweg Toernooi (finale): Kadoelen – SVIJ 0-0 K wns
25/08 Pancratius (zat) – Texel’94 0-0
25/08 Pancratius (zat) – Willemsoord 2-1
25/08 SDO – Swift 1-2
25/08 Purmersteijn – AFC (zat) 4-2
25/08 WVHEDW – JOS/Watergraafsmeer 3-0
25/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – Buitenveldert 0-3
25/08 Buiksloot – AGB (zat) 8-3
25/08 FC Almere – BFC 4-2
25/08 VIOD – Swift (zon) 1-6
26/08 Samenspel Toernooi SDZ
26/08 MidWest Cup: Hillegom – Hoofddorp
26/08 Meteoor Toernooi met De Meteoor, TOG, IVV en FC Purmerend
26/08 Toernooi NVC: Blauw-Wit Beursbengels – NVC/’s Graveland
26/08 Hoofddorp – Hollandia
26/08 DHC – Legmeervogels
26/08 Pancratius – Diemen
28/08 MidWest Cup: SCW – HYS
28/08 Ajax 2 – Amstelveen
28/08 AFC (zat) – NVC
28/08 Ouderkerk (zat) – RCZ
28/08 FC Aalsmeer (zon) – RODA’23 (zat)
28/08 Buitenveldert – CTO’70 (zat)
28/08 Kadoelen – DCG
28/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – Sporting Almere
29/08 MidWest Cup: Haarlem Kennemerland – Zwanenburg
29/08 OFC (zat) – Fortuna Wormerveer (zat)
29/08 Buiksloot – De Meteoor
29/08 DWS 2 – TOS Actief
30/08 Zaanlandia – DCG
30/08 Blauw Wit Beursbengels – RODA’23
03/09 Kadoelen – DZS
04/09 MidWest Cup: Overbos – Zandvoort 2
04/09 MidWest Cup: HYS – SCW
04/09 Olympia Haarlem – Hoofddorp
04/09 De Meteoor – OFC (zat)
04/09 Ouderkerk – RKDES
04/09 WVHEDW – AMVJ
04/09 Blauw Wit Beursbengels – Kockengen
04/09 Blauw Wit W – TOS Actief
Bestel de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
SDO