Home / Algemeen / UPDATE Uitslagen en programma oefenwedstrijden

UPDATE Uitslagen en programma oefenwedstrijden

Voor bijna iedereen zit de oefenperiode erop. In het weekend dat de Tweede en Derde Divisie officieel van start gingen, speelden bijna alle overige ploegen hun laatste oefenwedstrijd. Over een week begint het echte werk met de groepsfase van de districtsbeker en de competitiestart in de Hoofdklasse.

Missen er nog wedstrijden of uitslagen in ons overzicht? Laat dit dan weten via info@hetamsterdamschevoetbal.nl

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
12/08 Beemster – Sporting Martinus (zon) 5-2
12/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – HBOK 2-1
12/08 Meteoor toernooi (45 min): Con Zelo – DRC 2-1
12/08 Meteoor toernooi (45 min): Waterwijk – Coplestonians FC (Eng) 1-3
12/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – Con Zelo 0-0
12/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – Waterwijk (zon) 0-0
12/08 Meteoor toernooi (45 min): DRC – Coplestonians FC (Eng) 1-3
12/08 Zilveren Zwaan Toernooi: IVV – OFC (zat) 2-4
12/08 Zilveren Zwaan Toernooi: Zeeburgia (zat) – Kwadijk 3-3 K. wns
12/08 Samenspel Toernooi: SDZ – ZSGOWMS (zat) 2-1
12/08 Samenspel Toernooi: Vlug & Vaardig – De Meer (zon) 1-1
12/08 Samenspel Toernooi: Germaan/De Eland – SDZ 0-2
12/08 Samenspel Toernooi: SDZ 2 – De Meer (zon) 2-2
12/08 Samenspel Toernooi: Vlug & Vaardig – SDZ 2 0-3
12/08 Samenspel Toernooi: ZSGOWMS (zat) – Germaan/De Eland 1-0
13/08 EDO (zon) – Swift 0-6
13/08 Ajax 2 – Pancratius 3-0
13/08 De Merino’s – WVHEDW   (3x 35 minuten) 3-4
13/08 Ouderkerk (zat) – Germaan/De Eland (zat) 4-0
13/08 RCH – Arsenal (zat) 0-0
13/08 Waterwijk (zat) – BFC 2-0
13/08 Oostzanerwerftoernooi: OSV (zat) – Kadoelen 3-6
13/08 Oostzanerwerftoernooi: TOB – JOS/Watergraafsmeer (zat) 6-3
13/08 TOB 2 – Sporting Martinus (zat) 2-6
13/08 Flevocup: Swift ’64 – FC Almere 5-0
13/08 Aalsmeer Toernooi: Aalsmeer (zon) – KDO 2-0
13/08 Aalsmeer Toernooi: Aalsmeer (zat) – Ouderkerk (zon) 6-3
13/08 AFC (zat) – Buitenveldert 3-2
13/08 AFC (zat) – Pelikaan S. 0-0
13/08 Buitenveldert – Pelikaan S. 0-1
13/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – Amstelveen 0-0 R. wns
13/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zat) – Nautilus 2-1
13/08 Kampioenschap van Amstelveen: RKAVIC – RAP 3-0
13/08 HD Cup: Hoofddorp (zat) – HBC (zat) 4-1
14/08 Purmersteijn – JOS Watergraafsmeer 1-3
14/08 De Rijp – Sporting Martinus (zon) 1-2
14/08 DCG (zon)– OSV (zon) 3-1
14/08 DCG 2 (zon) – AC Amsterdam 4-0
14/08 Fortius – NFC 5-0
14/08 SO Soest – AS’80 5-4
14/08 TAVV – RKDES 2-1
14/08 TOG (zon) – Arsenal (zon) 4-2
14/08 VVA/Spartaan (zon) – AGB 4-3
14/08 Meteoor toernooi (45 min): DRC – De Meteoor 0-4
14/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – Coplestonians FC (Eng) 1-2
14/08 Meteoor toernooi (45 min): Con Zelo – Waterwijk 0-3
14/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – Waterwijk 1-3
14/08 Meteoor toernooi (45 min): Con Zelo – Coplestonians FC (Eng) 0-2
14/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – DRC 5-0
14/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – Coplestonians FC (Eng) 1-3
14/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – Con Zelo 1-0
14/08 Meteoor toernooi (45 min): Waterwijk – DRC 2-1
14/08 Samenspel Toernooi: SDZ – De Meer 1-2
14/08 Samenspel Toernooi: SDZ 2 – ZSGOWMS (zat) 0-1
14/08 Samenspel Toernooi: Vlug & Vaardig – Germaan/De Eland 2-2 G. wns
14/08 Samenspel Toernooi: De Meer – ZSGOWMS 3-3 Z. wns
14/08 HD Cup: Hoofddorp – HBC 5-1
14/08 HD Cup: Bloemendaal – Pancratius 2-1
16/08 HD Cup: Spaarnwoude (zon) – Zwanenburg
16/08 RODA ’23 – ZSGOWMS
16/08 Diemen – Ajax 2
16/08 Purmersteijn – Batavia ‘90
16/08 Buitenveldert (zat) – Volendam (zat)
16/08 Altius – Ouderkerk (zon)
16/08 De Zouaven – AFC (zat)
17/08 HD Cup: Overbos (zat) – DSS (zon)
17/08 HD Cup: Hillegom – Pancratius
17/08 Olympia Haarlem – ZSGOWMS (zon)
18/08 DCG (zat) – Real Sranang
30/08 HBOK – Kadoelen
30/08 HD Cup: UNO – Spaarnwoude
31/08 HD Cup: Hoofddorp (zat) – Geel Wit (zon)
07/09 HD Cup: Overbos (zat) – VVH/Velserbroek (zon)

Foto boven: Hans van Beek (RODA ’23-Amstelveen op het Kampioenschap van Amstelveen)

Send this to a friend