Vanavond unieke veilingavond voor nieuw clubgebouw Swift

AVV Swift uit Amsterdam Oud-Zuid gaat zijn oude vertrouwde clubgebouw verlaten. Het huidige gebouw stamt uit 1969 en is al jaren toe aan vervanging. Over een aantal weken gaat de sloophamer erin. Het gebouw gaat geheel plat, de vereniging heeft een tijdelijke huisvesting en in de winter van 2015 zal, als alles volgens planning loopt, het nieuwe clubgebouw in gebruik worden genomen.

Om dit heugelijke feit te vieren neemt de club vanavond, zaterdag, afscheid van de kantine met een grote veiling- en feestavond. De veiling start om 18:30 uur en de feestavond begint rond 20:30 uur in de kantine van Swift op het Olympiaplein. Onder leiding van veilingmeester Nielsson Kooijman worden prachtige kavels onder de hamer geveild. Met zijn jarenlange ervaring en humor zal hij alle aanwezigen een unieke veiling bezorgen. De gehele opbrengst komt ten goede van de nieuwbouw.

Zo kan er vanaf half zeven onder andere geboden worden op de volgende kavels:

– VIP Tickets voor de musical Soldaat van Oranje
– Het spelen van een wedstrijd tegen Oud-Ajax
– Het nieuwe Nederlands elftal shirt, gedragen en gesigneerd door Kevin Strootman
– Een luxe blokhut voor in week in Zweden

zaterdag

– De officiële WK bal, gesigneerd door onze premier Rutte
– Weekendverblijf in Kings Suite Hilton Hotel
– Kidstour in de Amsterdam ArenA
– Dames metamorfose, met knip, kleurbehandeling en manicure
– Officiele AFC Ajax shirt, gesigneerd door gehele selectie

Klik hier om alle kavels te bekijken of hier als u niet aanwezig kunt zijn, maar wel mee wilt bieden.Dit kan tot vanmiddag 17:00 uur.

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)