Zware tijden voor Nautilus na nederlaag bij Swift

In Amsterdam-Zuid heeft Nautilus geen punten weten te behalen tegen Swift. De bezoekers uit Amstelveen verloren het duel vrij kansloos met 4-0 van de Amsterdammers. Doordat concurrent Buitenveldert wel won bedraagt de afstand van Nautilus tot de veilige twaalfde plek in 4F, met nog vier duels te gaan, vier punten.

Bij Swift maakte Paul Vrenken zijn debuut in de basis. De 18-jarige rechtsback speelde uitstekend en bleek een absolute meerwaarde te zijn voor het elftal van Johan van Wort.

De eerste helft op het Olympiaplein was redelijk gelijkwaardig. Swift kreeg na een kwartier de eerste grote mogelijkheid van het duel en was direct succesvol. Siemen Ingelsen ontsnapte aan de linkerkant en kapte zijn tegenstander knap uit. De linksbuiten gaf Mustafa Benouda een niet te missen kans, 1-0. Na de openingstreffer had Nautilus veel balbezit, maar grote kansen kreeg het niet.

DSC02730

Swift-aanvaller Laurens van Beek had na een mooie individuele actie de 2-0 op zijn schoen.  Zijn inzet werd echter fraai uit het doel getikt door Nautilus-doelman Niels Wuthrich. De bezoekers kwamen in de eerste helft één keer vrij voor het Swift-doel en leken via Eusebio Ouskooms de gelijkmaker op het scorebord te zetten. Maar met een fabelachtige reflex wist Swift-doelman Bart Kouwenberg zijn doel schoon te houden . Een minuut later scoorde Swift voor de tweede keer, ditmaal had Van Beek wel succes en schoot hij het leer laag tegen het net.

DSC02715

In de tweede helft speelde Nautilus zwak en maakte het elftal geen moment aanspraak op een punt of meer. Nadat Swift via een fraai afstandsschot van Benouda op 3-0 kwam was het duel beslist. Niet veel later wist Van Beek ook zijn tweede treffer van de middag te maken en stond het 4-0. De gasten waren in het tweede bedrijf één keer gevaarlijk, doelman Kouwenberg was met een fraaie save opnieuw de grote sta in de weg voor Nautilus.

DSC02799
Met de ruime nederlaag doet het elftal uit Amstelveen slechte zaken in de strijd tegen degradatie. Nautilus staat op plek dertien en stevent af op nacompetitie voor lijfsbehoud. Doordat concurrent Muiderberg ook verloor blijft de voorsprong van Nautilus op de rode lantaarndrager vijf punten. Kijk voor alle uitslagen, de stand en het programma op de klassenpagina van zondag 4F.

Foto’s Michiel Thoonen

 

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)