Home / Algemeen / Eerste 100 oefenwedstrijden bekend
AFC

Eerste 100 oefenwedstrijden bekend

Er mag weer gevoetbald worden en de Amsterdamse clubs zijn dan ook volop in de weer om hun programma voor de voorbereiding samen te stellen. De meeste clubs houden op dit moment een korte zomerstop en komen pas begin augustus weer n actie. Maar ook in juli wordt er toch her en der al gevoetbald. Hieronder een overzicht van de bij ons bekende wedstrijden.

Aanvullingen? Laat het ons weten op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of met een WhatsAppje naar 0629211280

Zaterdag 11 juli

  • 14.30: Sporting Almere – Almere City O21

Zaterdag 18 juli

  • 14.30: AFC – nnb

Zaterdag 25 juli

  • 14.00: Purmersteijn – Jong FC Volendam
  • 14.30: Sportlust ’46 – OFC
  • 14.30: FC Lisse – AFC

Dinsdag 28 juli

  • 20.00: OFC – Hollandia

Zaterdag 1 augustus

  • 12.00: Ajax – Hollandia
  • 14.30: Jodan Boys – Swift
  • 14.30: FC Lisse – OFC
  • 17.00: De Dijk – AFC ’34
  • 17.30: AFC – DVS ’33

Zondag 2 augustus

  • 14.00: JOS Watergraafsmeer – Purmersteijn

Dinsdag 4 augustus

  • 20.00: Telstar – OFC
  • 20.00: Spakenburg – Swift

Woensdag 5 augustus

  • 20.00: ADO ’20 – Purmersteijn

Zaterdag 8 augustus

  • 13.45/14.00: Purmersteijn op Gerrit van Hooff toernooi bij ADO ’20
  • 14.00: TOG – DVVA
  • 14.30: AFC (zat) – AMVJ
  • 14.30: Ajax – Hoogland
  • 14.30: Swift – JOS Watergraafsmeer
  • 14.30: Joga Fortius – JOS Watergraafsmeer 2
  • 14.30: Sparta Nijkerk – AFC
  • 14.30: De Volewijckers – ZSGOWMS
  • 17.00: VVSB – OFC

Zondag 9 augustus

  • 13.00: De Meteoor – Germaan/De Eland

Dinsdag 11 augustus

  • 20.00: Ajax – De Dijk
  • 20.00: OFC – De Zouaven
  • 20.00: JOS Watergraafsmeer – FC Breukelen
  • 20.00: Kadoelen – De Meteoor
  • nnb: Swift – Jong FC Volendam

Woensdag 12 augustus

  • 20.00: DWS – Swift (zon)

Zaterdag 15 augustus

  • nnb: FC Breukelen – FC Aalsmeer
  • nnb: AMVJ – WV-HEDW 2
  • nnb: Pancratius – Buitenveldert
  • nnb: Hooddorp – Swift
  • 12.00: Ajax – Koninklijke HFC
  • 12.30: ZOB – Hollandia
  • 14.00: Zwaluwen ’30 – Purmersteijn
  • 14.00: JOS Watergraafsmeer (zat) – DVVA
  • 14.30: VVOG – WV-HEDW
  • 14.30: AFC – Sportlust ’46
  • 14.45: BFC – De Meer (zat)
  • 15.00: Quick Boys – OFC
  • 17.00: De Zouaven – Monnickendam
  • 17.00: JOS Watergraafsmeer – Loosdrecht

Zondag 16 augustus

  • 12.30: De Meteoor – TOG
  • 14.30: De Meteoor – DRC

Dinsdag 18 augustus

  • 20.00: Ajax – Olympia Haarlem
  • 20.00: Purmersteijn- rkav Volendam
  • 20.00: WV-HEDW – JOS Watergraafsmeer
  • 20.00: FC Abcoude – DVVA
  • 20.30: TABA – JOS Watergraafsmeer 2
  • 20.30: JOS Watergraafsmeer (zat) – OSV

Woensdag 19 augustus

  • 20.00: Telstar O21 – DWS

Donderdag 20 augustus

  • 19.00: DVVA – Marken
  • Toernooi Sporting Martinus (AMVJ, RODA ’23, Sporting Martinus & Pancratius)

Vrijdag 21 augustus

  • 19.30: JOS Watergraafsmeer – Legmeervogels
  • Toernooi De Meteoor (Zondag 1, Zondag 2, Zaterdag 1, Kadoelen, Wherevogels en Oosthuizen)

Zaterdag 22 augustus

  • 12.30: FC Aalsmeer – VV Maarssen
  • 14.00: De Dijk – DUNO
  • 14.00: JOS Watergraafsmeer (zat) – Waterwijk
  • 14.30: vv Sliedrecht – Ajax
  • 14.30: De Vecht – De Meer (zat)
  • 14.30: DVVA – IVV/Ilpendam
  • 14.30: Jong AZ – AFC
  • 17.00: Swift – SDZ
  • Melkwegtoernooi met TOB, De Dijk, Kadoelen en Zeeburgia
  • Zilveren Pont toernooi met De Volewijckers, OSV, DSOV en Ajax 2
  • Toernooi Sporting Martinus (AMVJ, RODA ’23, Sporting Martinus & Pancratius)

Zondag 23 augustus

  • 13.00: Badhoevedorp – Pancratius
  • 14.00: JOS Watergraafsmeer – Hoofddorp
  • 14.00: Legmeervogels – Zwanenburg
  • 14.00: DWS – ZSGOWMS
  • Toernooi De Meteoor (Zondag 1, Zondag 2, Zaterdag 1, Kadoelen, Wherevogels en Oosthuizen)

Dinsdag 25 augustus

  • nnb: Legmeervogels – FC Aalsmeer
  • 20.00: OFC – Ajax
  • 20.00: De Meteoor – De Dijk (zat)
  • 20.00: Sporting Martinus – DVVA
  • 20.00: TOB – FC Almere
  • 20.00: OSV – Buitenboys
  • 20.30: De Meer (zat) – FC Abcoude

Zaterdag 29 augustus

  • 14.30: vv Noordwijk – Swift
  • 14.30: AFC – nnb

Dinsdag 1 september

  • 20.00: WV-HEDW – AMVJ
  • 20.00: De Meteoor – TOB

Dinsdag 8 september

  • 20.00: De Meteoor – SDOB

Woensdag 9 september

  • 19.30: Pancratius – Wartburgia

Dinsdag 15 september

  • 20.00: SDZ – AMVJ

Foto: Tom Poederbach

Word vriend van Het Amsterdamse Voetbal

 

 



Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
Send this to a friend