Home / Algemeen / Indelingen zondagcompetities 2022/2023

Indelingen zondagcompetities 2022/2023

Zondag 1a

  • AFC ’34
  • AGB
  • Assendelft
  • FC Uitgeest
  • Fortuna Wormerveer
  • HBC
  • Hillegom
  • Hoofddorp
  • IVV
  • Kolping Boys
  • LSVV
  • De Meer
  • SDZ
  • Vitesse 22

Zondag 2b

  • Altior
  • DCG
  • DIOS
  • DSOV
  • Hooglanderveen
  • KDO
  • ROAC
  • RODA ’23
  • SCPB’22
  • SO Soest
  • Sporting ’70
  • Sporting Martinus
  • VVZA
  • ZSGOWMS

Zondag 3a

De KNVB heeft Ilpendam weer uit de Amsterdamse competitie gehaald, de ploeg vertrekt terug naar de competitie met de ploegen uit de regio Alkmaar.

  • Alcmaria Victrix
  • Con Zelo
  • Hollandia T
  • Hugo Boys
  • Ilpendam
  • Koedijk
  • Limmen
  • Meervogels 31
  • Purmerend
  • de Rijp
  • vv Bergen
  • Zeevogels

Zondag 3c

In deze competitie vinden we de meeste Amsterdamse clubs, onder andere de drie promovendi Ankaraspor, TABA en TOG.

  • Alliance 22
  • Ankaraspor
  • Hercules Zaandam
  • Nieuw West United
  • RCZ
  • SVA
  • Schoten
  • Sporting Krommenie
  • Swift
  • TABA
  • TOG
  • VSV
  • WSV 1930
  • Zwanenburg

Zondag 3d

Net als vorig jaar gaan FC Abcoude en Ouderkerk richting Utrecht en dit jaar zelfs ook richting Rotterdam en Delft. Ook FC Aalsmeer voegt zich erbij

  • AFC Quick 1890
  • APWC
  • FC Abcoude
  • Amsvorde
  • FC Aalsmeer
  • HOV/DJSCR
  • HWD
  • Ouderkerk
  • PVC
  • Roda ’46
  • SVH
  • Taurus
  • Voorschoten

Zondag 4c

Net als vorig jaar treft De Meteoor vooral ploegen uit de regio Zaanstad.

  • BSM
  • Beemster
  • DSS
  • Geel Wit ’20
  • Heemstede
  • De Meteoor
  • Onze Gezellen
  • Oosthuizen
  • SV Rood-Wit Zaanstad
  • Spaarnwoude
  • Westzaan
  • Zaandijk

Zondag 4d

In deze competitie vinden we 6 Amsterdamse ploegen terug. Eendracht ’82 is er na een uitstapje naar de Haarlemse competitie ook weer bij.

  • CTO ’70
  • DHSC
  • Eendracht ’82
  • Kismet
  • Rivierwijkers
  • SMVC Fair Play
  • Sloterdijk
  • TOS-Actief
  • VVA/Spartaan
  • VVU Ardahanspor
  • WV-HEDW

Zondag 5b

In deze competitie maar liefst 5 Amsterdamse ploegen, waarvan de opvallendste naam Atletico Club Amsterdam is. De club was gestopt met een zondagselectie, maar schrijft er dit seizoen toch weer een in.

  • Atletico Club Amsterdam
  • DESS
  • Geinburgia
  • HYS
  • Knollendam
  • MOC
  • Nautilus
  • OSC
  • SDW
  • WBSV
  • Woudia
Pre-order de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)