AVV TOG

TOG pakt koppositie na winst op DSS

Op het eigen sportpark Middenmeer heeft TOG niet alleen de ongeslagen status behouden maar pakte ook de koppositie in Zondag 4c door DSS uit Haarlem met 2-1 te verslaan. Tevens namen de Amsterdammers revanche voor de zo dramatisch verlopen wedstrijd in de nacompetitie van vorig jaar.

In de eerste helft ging het spel redelijk gelijk op met vrij weinig kansen over en weer. Na 15 minuten voor het eerst een gevaarlijke DSS-aanval die in het zijnet eindigde van het doel van TOG-keeper Mubarak. Aan de andere kant misten schoten van De Waal en Sadal de juiste richting en ook middenvelder Aitja kon de DSS-doelman niet verassen. Dan na een half uur een matige terugspeelbal van de TOG-verdediging waarna keeper Mubarak in eerste instantie nog kon redden maar bij de rebound was hij kansloos 0-1, dit werd tevens de ruststand.

Na de pauze werden de gastheren sterker en drukten DSS achteruit. De Haarlemmers probeerde nog wel gevaarlijk te worden met lange trappen naar voren maar de TOG-verdediging onder leiding van Noel Walda en Brian Groothuesheidkamp stond goed en oogde solide. Verder speelde aanvoerder Ouassim Amr een puike partij. Na een kwartier spelen in de 2e helft kwam het team van trainer Leroy Kroese op gelijke hoogte. Een wederom prima genomen hoekschop van Brian Groothuesheidkamp bleef hangen in het vijfmetergebied van de DSS-doelman waarna Bright Owusu de bal over de doellijn kon werken 1-1. TOG drong nog meer aan en tien minuten later was het zelfs 2-1 toen Rahiet Sadal aan de linkerkant twee verdedigers het bos in stuurde en de bal bij de eerste paal neerlegde waar goaltjesdief Ivo de Waal wel raad mee wist. DSS wankelde nu en werd in deze fase volledig overspeelt door de gastheren. Echter de DSS-doelman was werkelijk in grootse vorm en reageerde prima op schoten van Sadal en de uitblinkende Joshua van Eijbergen. In de slotfase wisselde beide ploegen nog een paar keer en DSS probeerde met hoge ballen voor het TOG-doel de gelijkmaker te forceren. TOG-keeper Mubarak moest na een hoekschop nog even handelend optreden maar daarna was de winst voor de thuisclub binnen.

Zondag aanstaande voor DSS opnieuw een topper, nu bij het op de tweede plaats staande TOS-Actief. Koploper TOG speelt uit tegen Heemstede. Bekijk hier alle uitslagen, de stand en het programma in Zondag 4c

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
TOG