Ook GeuzenMiddenmeer stopt op zondag

Aan het rijtje clubs dat afscheid neemt van het zondagvoetbal kan nu ook GeuzenMiddenmeer toegevoegd worden. Komende zomer maken onder andere Legmeervogels en DWS de overstap naar zaterdag. Zij maken gebruik van de nieuwe mogelijkheid om horizontaal over te stappen. Voor GeuzenMiddenmeer is dat niet van toepassing. De club was al zowel op zaterdag als zondag actief in de vierde klasse.

Met de focus op de zaterdag hoopt de club “meer participatie, nog meer plezier en hogere kwaliteit in het voetbal te krijgen”, zo meldt het. Om dat te bereiken, is ook de zoektocht naar een nieuwe trainer voor de zaterdag 1 en een trainer voor de O23 gestart. 

Deze trainers zullen gaan samenwerken met de Technisch Coördinator Selectievoetbal. Voor die rol werd recent Remco Sint aangesteld, hij is daarnaast ook hoofdtrainer van vv Nederhorst. Vanwege het aanstellen van Sint is Rob Overkleeft opgeschoven naar een positie als Hoofd Opleidingen.

Remco Sint hoopt ooit terug te keren naar Amsterdam: “Dat lijkt me mooi”

 

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
Bezoek ook de clubpagina(s)