Home / Algemeen / Uitslagen beker dinsdag 25 en woensdag 26 augustus

Uitslagen beker dinsdag 25 en woensdag 26 augustus

Afgelopen weekend werden de eerste wedstrijden uit de poulefase van het bekertoernooi afgewerkt. Gisteren (dinsdag) en vanavond staat de tweede speelronde op het programma, waarin de eerste verschillen al kunnen vallen.

Het Amsterdamsche Voetbal zet alle wedstrijden voor u op een rij:

DATUMTIJDTHUISUITUITSLAG
25/820:00AbcoudeAMVJ2-3
25/819:30VolendamSwift0-2
25/820:00DEVO’58DWS3-2
26/819:30NautilusWeesp (zat)3-2
26/819:30HuizenPurmersteijn
26/819:30VIODWaterwijk
26/819:30HerthaMuiderberg
26/819:30AH’78Almere
26/819:30CSWDe Dijk
26/819:30BuikslootVVA/Spartaan
26/819:45BuitenveldertKDO
26/819:30VVA/SpartaanVVC
26/819:30AFC (zat)CTO’70
26/819:30KadoelenHBOK
26/819:30SloterdijkDCG
26/819:30Swift (zon)RKAVIC
26/819:30ArsenalRKDES
26/819:30Almere (zon)Buitenboys
26/819:30AS’80Olympia’25
26/819:30WaterwijkASV’65
26/819:30Forza AlmereOdin
26/819:30Sporting MartinusRODA’23
26/819:30RobinhoodReal Sranang
26/819:30RODA’23Sporting Martinus
26/819:30DiemenZSGOWMS
26/819:30MuidenBatavia’90
26/819:30De Dijk (zat)Jisp
26/819:30Alliance’22Sloterdijk
26/819:30DSOVDe Meer
26/819:30SCWPancratius
26/819:30VelsenHoofddorp
26/819:30MeteoorBeemster
26/819:30OuderkerkArsenal
26/819:30HoofddorpAlliance’22
26/819:30GraftdijkBuiksloot
26/819:30SVAIVV
26/819:30Volendam (zon)Geuzen Middenmeer
26/819:30OFC (zat)Fortius
26/819:30PurmerendSDOB
26/819:30PurmerlandBlauw Wit W
26/819:30WherevogelsGeinburgia
26/819:30Wijk aan ZeeOverbos
26/819:30ForestersOFC (zon)
26/819:30Aalsmeer (zon)Eendracht’82
26/819:30WeespAmstelveen Heemraad
26/819:30NFCSDZ
26/819:30CTO’70TABA
26/819:30Sporting AlmereVictoria
26/819:30AGBAalsmeer (zat)
26/819:30DCG (zat)Olympia Haarlem
26/819:30OSCTOG
26/819:30Vlug en VaardigAFC 2
26/819:30ZSGOWMSUnited/DAVO
26/819:30AjaxZeeburgia
26/819:30Germaan/De ElandPortugal Adam
26/819:30Nieuw West UnitedSDW
26/819:30Geuzen MiddenmeerNieuw Sloten
26/820:00Zuidoost UnitedBuitenveldert
26/820:15JOS WatergraafsmeerWV-HEDW
26/819:30FITGermaan/De Eland
26/819:30De MeerNieuw West United
26/819:30WartburgiaMeteoor
26/819:30TABATos Actief
26/819:30Blauw Wit BeursbengelsAjax 2
26/819:30Nieuw SlotenFC Amsterdam
26/819:30OSVDVVA
26/819:30TOBSaenden
26/819:30PancratiusOuderkerk
26/819:30RAPNFC
26/819:30FortiusLegmeervogels
26/819:30OveramstelDiemen
26/819:30TOGHercules Zaandam
26/819:30Real SranangIlpendam
26/819:30Zeeburgia (zat)Ankaraspor
26/819:30Hercules ZaandamOSV
26/819:30ZaanlandiaJOS Watergraafsmeer (zat)
Send this to a friend