Home / Algemeen / Uitslagen beker dinsdag 25 en woensdag 26 augustus

Uitslagen beker dinsdag 25 en woensdag 26 augustus

Afgelopen weekend werden de eerste wedstrijden uit de poulefase van het bekertoernooi afgewerkt. Gisteren (dinsdag) en vanavond staat de tweede speelronde op het programma, waarin de eerste verschillen al kunnen vallen.

Het Amsterdamsche Voetbal zet alle wedstrijden voor u op een rij:

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
25/8 20:00 Abcoude AMVJ 2-3
25/8 19:30 Volendam Swift 0-2
25/8 20:00 DEVO’58 DWS 3-2
26/8 19:30 Nautilus Weesp (zat) 3-2
26/8 19:30 Huizen Purmersteijn
26/8 19:30 VIOD Waterwijk
26/8 19:30 Hertha Muiderberg
26/8 19:30 AH’78 Almere
26/8 19:30 CSW De Dijk
26/8 19:30 Buiksloot VVA/Spartaan
26/8 19:45 Buitenveldert KDO
26/8 19:30 VVA/Spartaan VVC
26/8 19:30 AFC (zat) CTO’70
26/8 19:30 Kadoelen HBOK
26/8 19:30 Sloterdijk DCG
26/8 19:30 Swift (zon) RKAVIC
26/8 19:30 Arsenal RKDES
26/8 19:30 Almere (zon) Buitenboys
26/8 19:30 AS’80 Olympia’25
26/8 19:30 Waterwijk ASV’65
26/8 19:30 Forza Almere Odin
26/8 19:30 Sporting Martinus RODA’23
26/8 19:30 Robinhood Real Sranang
26/8 19:30 RODA’23 Sporting Martinus
26/8 19:30 Diemen ZSGOWMS
26/8 19:30 Muiden Batavia’90
26/8 19:30 De Dijk (zat) Jisp
26/8 19:30 Alliance’22 Sloterdijk
26/8 19:30 DSOV De Meer
26/8 19:30 SCW Pancratius
26/8 19:30 Velsen Hoofddorp
26/8 19:30 Meteoor Beemster
26/8 19:30 Ouderkerk Arsenal
26/8 19:30 Hoofddorp Alliance’22
26/8 19:30 Graftdijk Buiksloot
26/8 19:30 SVA IVV
26/8 19:30 Volendam (zon) Geuzen Middenmeer
26/8 19:30 OFC (zat) Fortius
26/8 19:30 Purmerend SDOB
26/8 19:30 Purmerland Blauw Wit W
26/8 19:30 Wherevogels Geinburgia
26/8 19:30 Wijk aan Zee Overbos
26/8 19:30 Foresters OFC (zon)
26/8 19:30 Aalsmeer (zon) Eendracht’82
26/8 19:30 Weesp Amstelveen Heemraad
26/8 19:30 NFC SDZ
26/8 19:30 CTO’70 TABA
26/8 19:30 Sporting Almere Victoria
26/8 19:30 AGB Aalsmeer (zat)
26/8 19:30 DCG (zat) Olympia Haarlem
26/8 19:30 OSC TOG
26/8 19:30 Vlug en Vaardig AFC 2
26/8 19:30 ZSGOWMS United/DAVO
26/8 19:30 Ajax Zeeburgia
26/8 19:30 Germaan/De Eland Portugal Adam
26/8 19:30 Nieuw West United SDW
26/8 19:30 Geuzen Middenmeer Nieuw Sloten
26/8 20:00 Zuidoost United Buitenveldert
26/8 20:15 JOS Watergraafsmeer WV-HEDW
26/8 19:30 FIT Germaan/De Eland
26/8 19:30 De Meer Nieuw West United
26/8 19:30 Wartburgia Meteoor
26/8 19:30 TABA Tos Actief
26/8 19:30 Blauw Wit Beursbengels Ajax 2
26/8 19:30 Nieuw Sloten FC Amsterdam
26/8 19:30 OSV DVVA
26/8 19:30 TOB Saenden
26/8 19:30 Pancratius Ouderkerk
26/8 19:30 RAP NFC
26/8 19:30 Fortius Legmeervogels
26/8 19:30 Overamstel Diemen
26/8 19:30 TOG Hercules Zaandam
26/8 19:30 Real Sranang Ilpendam
26/8 19:30 Zeeburgia (zat) Ankaraspor
26/8 19:30 Hercules Zaandam OSV
26/8 19:30 Zaanlandia JOS Watergraafsmeer (zat)
Send this to a friend