Home / Algemeen / Programma eerste en tweede kwalificatieronde TOTO KNVB Beker

Programma eerste en tweede kwalificatieronde TOTO KNVB Beker

Het seizoen gaat dit weekend officieel van start met de eerste en tweede kwalificatieronde van de TOTO KNVB Beker. De Dijk en JOS/Watergraafsmeer moeten beide rondes overleven om zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi, Ajax en OFC zijn de eerste ronde vrijgeloot en spelen alleen de tweede kwalificatieronde. Van alle vier de ploegen speelt alleen JOS/Watergraafsmeer (zondag tegen Westlandia) thuis.

Eerste kwalificatieronde:

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG
18/08 14:30 FC ’s-Gravenzande – Quick
18/08 14:30 ASWH – MASV
18/08 15:00 Eemdijk – VC Vlissingen
18/08 17:00 Alverna – ODIN’59
18/08 17:00 Quick’20 – DVS’33
18/08 17:00 Hoek – ADO’20
18/08 17:00 Urk – SDO
18/08 17:00 Harkemase Boys – De Dijk
18/08 17:00 Sportlust’46 – HBS
18/08 17:00 Zaanlandia – Achilles’29
18/08 17:00 GOES – Staphorst
18/08 17:00 OSS’20 – Noordwijk
18/08 17:00 EVV – Brielle
18/08 17:00 SteDoCo – Cluzona
19/08 14:00 JOS/Watergraafsmeer – Westlandia
19/08 14:30 Bekkerveld – Hercules

 

Tweede kwalificatieronde:

DATUM TIJD WEDSTRIJD UITSLAG
18/08 14:30 DOVO – Quick Boys
18/08 14:30 Rijnsburgse Boys – Ajax
18/08 14:30 DZC’68 – Scheveningen
18/08 14:30 DFS – Barendrecht
18/08 16:00 Spakenburg – Wittenhorst
18/08 18:00 JVC Cuijk – Koninklijke HFC
21/08 20:00 GVVV – TEC
21/08 20:00 Alcides – VVOG
21/08 n.n.b. IJsselmeervogels – OSS’20/ Noordwijk
21/08 n.n.b. FC ’s-Gravenzande / Quick – Excelsior Maassluis
22/08 18:00 Uno Animo – VVSB
22/08 20:00 Groene Ster – FC Lienden
22/08 20:00 OJC Rosmalen – Flevo Boys
22/08 20:00 HHC Hardenberg – OFC
22/08 20:00 SJC – FC Lisse
22/08 n.n.b. Sportlust’46 / HBS – ONS Sneek
22/08 n.n.b. Gemert – Hoek / ADO’20
21/08 n.n.b. FC ’s-Gravenzande / Quick – Excelsior Maassluis
22/08 n.n.b. Blauw Geel’38 – Urk / SDO
22/08 n.n.b. Zaanlandia / Achilles’29 – Harkemase Boys / De Dijk
22/08 n.n.b. RKAV Volendam – EVV / Brielle
22/08 n.n.b. UNA – Eemdijk / VC Vlissingen
22/08 n.n.b. GOES / Staphorst – HSC’21
22/08 n.n.b. Alverna / ODIN’59 – Dongen
22/08 n.n.b. JOS/Watergraafsmeer / Westlandia – SteDoCo / Cluzona
22/08 n.n.b. De Treffers – Quick’20 / DVS’33
22/08 n.n.b. Bekkerveld / Hercules – ASWH / MASV
25/08 14:30 Te Werve – Marvilde

Archieffoto: Rob van Vliet

Send this to a friend