Home / Algemeen / Trainerscarrousel deel 12: maart brengt alles weer op gang

Trainerscarrousel deel 12: maart brengt alles weer op gang

Nadat de Trainerscarrousel vanwege vakanties en vele afgelastingen even heeft stilgelegen, komt alles nu weer op gang. Omdat de meeste clubs ook druk bezig zijn met de zoektocht naar versterkingen voor volgend seizoen, is het ook belangrijk dat nieuwe spelers weten wie er na de zomer aan het roer staat.

Een week geleden maakte FC Abcoude bekend dat Petar Djenic volgend seizoen de leiding heeft bij de zondag tweedeklasser. Ron van der Velde zwaait ook volgend seizoen met de scepter bij OSV. De oefenmeester gaat zijn tweede seizoen in.

In Amsterdam-Oost kondigden Carlos Alarcon Vidal (Geuzen Middenmeer) en Hans Verhoogt (De Meer) aan langer te blijven bij hun club. Purmersteijn zal op zoek moeten naar een nieuwe trainer voor het zaterdagelftal nadat er geen overeenkomst werd bereikt met René Panhuis over een nieuw contract.

Opvallend is dat De Dijk, OFC, AFC (zaterdag) en Zeeburgia nog steeds bezig zijn met hun zoektocht.

Club Klasse Trainer 2017/2018 trainer 2018/2019
LANDELIJK
AFC 2e DIV Ton du Chatinier (op 21 oktober opgestapt). Op 23/10 opgevolgd door Andre Wetzel Uli Landvreugd
De Dijk 2e DIV Jochem Twisker Zoeken nieuwe trainer
OFC 3e DIV Yuri Rose Zoeken nieuwe trainer
Ajax Za HFD Jorg Smeets Yuri Rose
Swift Za HFD Bart Logchies Bart Logchies
AFC Za HFD Benno Nihom Zoeken nieuwe trainer
Purmersteijn Zo HFD Martin van Ophuizen Martin van Ophuizen
EERSTE KLASSE
WV-HEDW Za 1A Kees Oostermeijer Hans Schakel
FC Aalsmeer Za 1A Cor van Garderen Cor van Garderen
JOS W’meer Zo 1A Roy van der Mije Cor ten Bosch
Legmeervogels Zo 1A Michel Nok Florian Wolf
Zeeburgia Zo 1A Reda Achkari Zoeken nieuwe trainer
Hoofddorp Zo 1A Jerry Verschoor Jethro Abram
AGB Zo 1A Senel Cebar Imdat Ilguy
TWEEDE KLASSE
OSV Za 2A Ron van der Velde Ron van der Velde
HBOK Za 2A Marc Onsia (ontslagen 12/02) opgevolgd door Jan de Haze Jan de Haze
DVVA Za 2A Jeroen Smakman  
Buitenveldert Za 2A Wilfred den Breejen Wilfred den Breejen
AMVJ Za 2A Ricky Kumar Ricky Kumar
Amstelveen Za 2A Radjin de Haan (opgestapt op 18 november. Laurens ten Heuvel per 20 november) Laurens ten Heuvel
Arsenal Za 2A Imro Wielkens Imro Wielkens
Blauw Wit/Beursbengels Za 2A Van de Meent / Van Zoghel  
Almere Za 2B Jimmy Simons (5/9 opgestapt ivm zaak Ligeon). Op 22/9 vervangen door Sandor Augustijn Sandor Augustijn
DWS Zo 2A Tarik Oulida / Dohan Karacaer. Karacaer weg per 2/11. Oulida blijft aan  
Abcoude Zo 2B Tonnie Bras Petar Djenic
DCG Zo 2B Danny van der Moot Senel Cebar
FC Weesp Zo 2B Mario Rijnsburger René van Vark
Pancratius Zo 2C Rob Rijnink Danny Hijzelendoorn
KDO Zo 2C Raymond de Jong Raymond de Jong
DERDE KLASSE
Kadoelen Za 3A Erwin Römer (1/11 definitief opgestapt). Vervangen door Mathijs Nierop/Arie Seekles. Per 1/1/18 Jordi van Beek Tristan Buchinhoren
Buiksloot Za 3A Remco van Twiller Zoeken nieuwe trainer
OFC Za 3A Wessel Colijn Zoeken nieuwe trainer
Overbos Za 3B Maurice Kuijper Maurice Kuijper
ZSGOWMS Za 3B Murat Böke  
VVC Za 3B Rini van Roon (ontslagen 02/02) opgevolgd door Rick van IJzendoorn Rick van IJzendoorn
Robinhood Za 3B    
SCW Za 3B Edwin van Maas Ardon de Waard
VVA/Spartaan Za 3B Mo Obbiba  
Pancratius Za 3B Patrick van Leeuwen Patrick van Leeuwen
JOS W’meer Za 3C Richard Pel Richard Pel
Waterwijk Za 3C Ed Otten Ron Gerlof
Buitenboys Za 3C Larbi Essabar Patrick Bal
De Meer Za 3C Hans Verhoogt Hans Verhogt
Wartburgia Za 3C Hans Bergsma  
RKDES Zo 3A West 2 Jesse Donker Kiri Kalaitzis
FC Aalsmeer Zo 3A West 2 Marco Bragonje Marco Bragonje
Purmerend Zo 3B Adri Looijen Don Guezen
Diemen Zo 3C Gerrie Breugem Mark Steur
RODA’23 Zo 3C Cor ten Bosch Bnar Toofeek
Ouderkerk Zo 3C Lex van der Horst Lex van der Horst
ZSGOWMS Zo 3C Murat Böke Murat Böke
Sporting Martinus Zo 3C Ron Gerlof Tom Verhoek
SDZ Zo 3C Kai Meeuwsse Kai Meeuwsse
AS’80 Zo 3D Ryan Smart (19/01 ontslagen)  
Waterwijk Zo 3D Ben Vis Mark de Boer
VIERDE KLASSE
Purmersteijn Za 4A René Panhuis Zoeken nieuwe trainer
UNO Za 4B    
Hoofddorp Za 4B René Wortelboer  
De Dijk Za 4C Ron Stoffels Ron Stoffels
Sloterdijk Za 4C Rinus Loef  
DWS Za 4C R. Bhoelai  
TOB Za 4C Pieter van Netten Remco van Twiller
AC Amsterdam Za 4C Jamal Ahaddouch  
RAP Za 4D Bert van Meeteren  
Vlug en Vaardig Za 4D Edwin van de Raad  
RODA’23 Za 4D Mo el Abdallaoui  
Sporting Martinus Za 4D Jessy Lissauer  
Ouderkerk Za 4D Peter Grifhorst Peter Grifhorst
FC Amsterdam Za 4D Uli Landvreugd  
Zuidoost United Za 4D Marvin Pinas  
CTO’70 Za 4D Latif Wooter Latif Wooter
TABA Za 4D Amrit Dairan  
Portugal Adam Za 4D    
RKAVIC Za 4D Samir el Aouad  
Overamstel Za 4E Boyke Oedit Doube  
AS’80 Za 4E Soeniel Nathoe  
TOG Za 4E Tim Fonck  
Fortius Za 4E Carlos Alarcon Vidal  
Geuzen Middenmeer Za 4E Ferry van der Meulen  
Diemen Za 4E Magdy Khayry / Raymond Aarts  
Real Sranang Za 4E Abdelhak Moukatdibillah  
FC Weesp Za 4E René van Vark René van Vark
Zeeburgia Za 4E Dave Huisman  
Zwanenburg Zo 4E Mehmet Simsek Mehmet Simsek
NFC Zo 4E Ruud Visser Zoeken nieuwe trainer
Arsenal Zo 4F Iwan Zandwijken  
VVA/Spartaan Zo 4F Mo Obbiba  
De Meteoor Zo 4F Trevor Strobbe Trevor Strobbe
IVV Zo 4F Charles Loots Gerrie Breugem
OSC Zo 4F Mohamed Kharchouch  
Swift Zo 4F Bart Woldberg  
Buitenveldert Zo 4F Quincy van Ommeren  
De Meer Zo 4F Donovan van Dam Zoeken nieuwe trainer
Nieuw West United Zo 4F Abdelrahman Ahannach  
Germaan/De Eland Zo 4F Dave Seegers Dave Seegers
AC Amsterdam Zo 4F Virgil Trustfull Virgil Trustfull
TABA Zo 4F Hans Zwaal  
TOG Zo 4G Martin van Egmond Johan van Wort
Real Sranang Zo 4G Ruben Codrington  
Ankaraspor Zo 4G Djengiz Dogan  
Geuzen/Middenmeer Zo 4G Carlos Alarcon Vidal Carlos Alarcon Vidal
Sporting Almere Zo 4G Mark Steur Zoeken nieuwe trainer
Fortius Zo 4G Sergio Hellings Sergio Hellings
VIJFDE KLASSE
Buiksloot Zo 5B Hilmi Mhici  
DEVO’58 Zo 5B Peter Prasing  
DRC Zo 5B Jeroen Breedijk  
SDW Zo 5B    
Sloterdijk Zo 5B Frans Bouman Frans Bouman
Eendracht’82 Zo 5B Medet Kurtkaya  
Badhoevedorp Zo 5C Patrick de Meijere Patrick de Meijere
WV-HEDW Zo 5C Zabih Etemadi  
Geinburgia Zo 5C Peter van Buuren Peter van Buuren
Nieuw Sloten Zo 5C Jordy Peters Jordy Peters
Nautilus Zo 5C Tom Herfst  
CTO’70 Zo 5C Ferry van der Meulen Ferry van der Meulen
VROUWEN/ZAAL
Ajax (vr) ERE Benno Nihom Benno Nihom
Wartburgia (vr) TOP Linda Bos Linda Bos
Buitenveldert (vr) TOP Hans de Winter  
ASV Lebo (zaal) ERE Calvin Blankendal Calvin Blankendal
’t Knooppunt (zaal) ERE Hicham Benhammou  
OVERIG
Hercules 3e DIV Eric Speelziek Jochem Twisker
Rijnvogels Za HFD Jimmy Simons Jimmy Simons
Argon Za HFD Simon Ouaali (weg per 5 januari) opgevolgd door Ron van Niekerk Ron van Niekerk
Zwaluwen Za HFD Oscar Biesheuvel Danny Schenkel
Zuidvogels Za HFD Juan Fernandez Coto Juan Fernandez Coto
ARC Za 1A Mark Evers Mark Evers
Marken Za 1A Tijs Schipper (weg per 4 januari) Op 11 januari opgevolgd door Patrick Onsia  
Volendam Za 1A Sander Middelbeek Sander Middelbeek
Hillegom Zo 1A Arend Jan Kranenburg Stefan Teeken
ZOB Za 2A Mohad Zaoudi Mohad Zaoudi
Geinoord Za 2B David Toxopeus Charles Loots
Brederodes Za 2F Charly Olf Charly Olf
Vriendenschaar Zo 2B Harry Buur Jesse Donker
BFC Za 3C Danny Schenkel Karel Knaap
Blauw-Wit (W) Za 4A Eric Frankfort Pieter van Netten
FC Velsenoord Za 4B Danny Brands Brian Tevreden
Ilpendam Zo 4D Remco Sint Remco Sint
SDOB Zo 4D Djordi Hopman Nick van der Bunt
Geel-Wit Zo 5C Rocco de Vos / John van der Meer Radjin de Haan
Pre-order de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
SDO