Home / Algemeen / Transfermarkt deel 9: Bijna 400 overschrijvingen bekend

Transfermarkt deel 9: Bijna 400 overschrijvingen bekend

Woensdagavond sloot de overschrijvingstermijn en sindsdien is het dus niet meer mogelijk om van club te wisselen.

Nog niet alle overschrijvingen waren op dat moment echter bij ons bekend. Daarom publiceren we de komende dagen nog een aantal keer het transferoverzicht. Inmiddels zijn er ongeveer 400 overschrijvingen bij ons bekend, alle namen vind je hieronder.

Mis je namen in ons overzicht? Stuur ons een e-mail op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of WhatsApp ons op onze tiplijn 0629211280.

Datum Speler Oude club Nieuwe club
19/06/2022 Floris de Buvry VVOR Swift (zon)
19/06/2022 Samr Hadr Sporting Martinus O23 Swift (zon)
19/06/2022 Gijs Blaas BVV Barendrecht Swift (zon)
19/06/2022 Antonio Cvetkovic SMVC Fairplay Swift (zon)
19/06/2022 Randy de WIt Velsen Swift (zon)
19/06/2022 Sjoerd Auwarda vv Schoten Swift (zon)
19/06/2022 Lars Benit Flevo Middenmeer Swift (zon)
19/06/2022 Jules Vermeulen Geuzenmiddenmeer WV-HEDW (zon)
19/06/2022 Kees Mirande geen club WV-HEDW (zon)
19/06/2022 Diego van de Bunt DRC WV-HEDW (zon)
19/06/2022 Guntars Upis Zeeburgia WV-HEDW (zon)
19/06/2022 Ivar de Vries WV-HEDW (zon)
Geuzenmiddenmeer
19/06/2022 Miquel Jozefzoon WV-HEDW (zon) Monnickendam
19/06/2022 Maxim de Swaan Buitenveldert DVVA
19/06/2022 Jawhar Ahannach SDZ FC Boshuizen
19/06/2022 Jesse van der Heijden AMVJ lager elftal
Amstelveen Heemraad
19/06/2022 Emre Ekinci AGB lager elftal RODA ’23
19/06/2022 Simon Roozendaal AFC (zat)
Sporting Martinus
19/06/2022 Gilles Meester AMVJ lager elftal TABA
19/06/2022 Teyssir Hilmi Buitenveldert TABA
19/06/2022 Duko de Vries FC Castricum TABA
19/06/2022 Jovario Tilborg Waterwijk jeugd TABA
19/06/2022 Lorenzo Kaisam De Dijk Buitenveldert
19/06/2022 Yassir Smlali VVA/Spartaan Buitenveldert
19/06/2022 John Bangura De Dijk (lager elftal) Kadoelen
19/06/2022 Dave Dangeli De Meteoor Kadoelen
19/06/2022 Landry Monni Sporting Krommenie Kadoelen
19/06/2022 Donny Bos De Dijk (zat) Kadoelen
19/06/2022 Oussama Iboualatsen Nautilus Kadoelen
19/06/2022 Gennerino Kom Nautilus Kadoelen
19/06/2022 Chike Okoye De Dijk (lager elftal) Kadoelen
19/06/2022 Maurice de Ridder De Dijk (zat) Kadoelen
19/06/2022 Rik Smit OSV Kadoelen
17/06/2022 Regie Schaap Lisse
16/06/2022 Zakaria Hdoudou DCG SDZ
16/06/2022 Boaz de Feijter WSV SDZ
16/06/2022 Daan van Geenen Hillegersberg SDZ
16/06/2022 Raman Ramkhelawan Kozakken Boys O23 SDZ
16/06/2022 Abdelhakim Ouadi De Kennemers SDZ
16/06/2022 Dejhanillio Christina ADO’20 O23 SDZ
16/06/2022 Livai Esajas Buitenveldert SDZ
16/06/2022 Adnane Bennaissa Purmersteijn O23 SDZ
16/06/2022 Youssef Arrous Nieuw West United SDZ
16/06/2022 Danny Blok De Volewijckers jeugd Stormvogels
16/06/2022 Kevin Owusu Asare ADO’20 De Dijk
16/06/2022 Prince Owusu Gyasi Legmeervogels De Dijk
16/06/2022 Nico Affinito Swift De Dijk
16/06/2022 Din Gosto De Volewijckers jeugd De Dijk
16/06/2022 Rani Babiker Hollandia jeugd De Dijk
16/06/2022 Ernesto Alspeer FC Abcoude De Dijk
16/06/2022 Martijn Kemper VVIJ FC Abcoude
16/06/2022 Miquel Goumare Monnickendam LSVV
16/06/2022 Mike de Leeuw RODA ’23 EDO
16/06/2022 Thomas Heeringa DWS
Koninklijke HFC (zat)
16/06/2022 Benjamin Boersma Koninklijke HFC (zat)
JOS Watergraafsmeer
16/06/2022 Jordy van de Horst SDZ Velsen
16/06/2022 Mohamed Diouri Legmeervogels Hercules (zat)
16/06/2022 Hilyano van Loon Legmeervogels Hercules (zat)
16/06/2022 Joseph Akutei ZSGOWMS Argon
16/06/2022 Jordy Stam Argon Legmeervogels
16/06/2022 Jelmer Klaassen Trekvogels Nijmegen Swift (zon)
16/06/2022 Jari Bakx vv Kolping-Dynamo
JOS Watergraafsmeer
16/06/2022 Bas ter Haak Pancratius (zat) Ajax lager elftal
16/06/2022 Boaz Blommestijn Pancratius (zat)
Amstelveen Heemraad
16/06/2022 Bas Klijn Pancratius (zat) SCW
16/06/2022 Floris Reurts Hoofddorp Velsen
16/06/2022 Folkert de Vreeze Alliance ’22 TABA
16/06/2022 Nicky Witschge Hoofddorp (zat) Hoofddorp
16/06/2022 Yannick Steffens Hoofddorp (zat) Hoofddorp
16/06/2022 Tom Boot Hoofddorp (zat) Hoofddorp
16/06/2022 Nabil Haddouzi DCG Velsen
16/06/2022 Shanon Schet Arsenal FC Den Helder
16/06/2022 Jasper Ewout van Breemen Schneider Hoofddorp
Fortuna Wormerveer
16/06/2022 Matthijs Miserus Hoofddorp
Fortuna Wormerveer
16/06/2022 Anfarnee Blanker AGB Assendelft
16/06/2022 Jayson Sambo ZVC ’22 Parkstad
16/06/2022 Mounir Raji ZVC ’22 OSV
16/06/2022 Rashan Wolff ZVC ’22 Arsenal
16/06/2022 Yassine Ballouti Zeeburgia ZVC ’22
16/06/2022 Ruben Adney IVV FC Purmerend
16/06/2022 Emre Bilgin Fortuna Wormerveer IVV
16/06/2022 Tobias Droomers Purmersteijn Zwaluwen ’30
16/06/2022 Niels Post FC Purmerend Purmersteijn
16/06/2022 Mike van Haarlem Pancratius (zat) EVC
16/06/2022 Cornelis Vlasbloem Marken DVVA
16/06/2022 Björn Huisman ZOB FC Medemblik
16/06/2022 Yassin el Yaakoubi ZOB
Fortuna Wormerveer
16/06/2022 Raffie Baal Assendelft ZOB
16/06/2022 Dion Linger JOGA Fortius Monnickendam
16/06/2022 Amin Addaklah ASV ’65 TOG
16/06/2022 Romello Boston ASV ’65 TOG
16/06/2022 Georgios Planakis De Volewijckers (zon) FC Weesp
16/06/2022 Steven Belalcazar Montoya De Volewijckers (zon) FC Weesp
16/06/2022 Scott Iredale De Volewijckers (zon) FC Weesp
16/06/2022 Jared Ramdjan CTO ’70 ASV ’65
16/06/2022 Tatchery Langguth Pancratius FC Hilversum
16/06/2022 Jermain Heldoorn AH ’78 Waterwijk
16/06/2022 Milan Geertsma FC Weesp FC Abcoude
16/06/2022 Job Vermeulen FC Weesp FC Abcoude
16/06/2022 Jasper Foppen FC Weesp SDO
16/06/2022 Jesse Rijnsburger FC Weesp SDO
16/06/2022 Jermaine Fitz James De Dijk FC Weesp
16/06/2022 Jeremiah Dap JOS Watergraafsmeer (zat) FC Weesp
16/06/2022 Mohamed Merabet Bajayou FC Aalsmeer (lager elftal) Vlug en Vaardig
16/06/2022 Rick van der Tol Zwanenburg (lager elftal) Vlug en Vaardig
16/06/2022 Kenny Burity FC Amsterdam Vlug en Vaardig
16/06/2022 Kimo Rehatta Zeeburgia Vlug en Vaardig
16/06/2022 Rodrigo Moraes OSC Vlug en Vaardig
16/06/2022 Lucas Teixeira Zeeburgia Vlug en Vaardig
16/06/2022 Ibrahim I’ghdas Hys Vlug en Vaardig
16/06/2022 Anouar Ouarghi RKAVIC Vlug en Vaardig
16/06/2022 Tarik Aberkan AC Amsterdam Vlug en Vaardig
16/06/2022 Zakaria Bilal I’ghhas Hys Vlug en Vaardig
16/06/2022 Harun Yilmaz Hys Vlug en Vaardig
16/06/2022 Her Gerense Bizon Jeleniec Buitenveldert
15/06/2022 Levi van der Spek SDZ WV-HEDW
15/06/2022 Brahim Atmani Lusos (Portugal) Hoofddorp
15/06/2022 Zakaria Bakrine DSOV Hoofddorp
15/06/2022 Stefan Batista Pereira Arsenal Hoofddorp
15/06/2022 Brenden den Breeijen Parkstad Hoofddorp
15/06/2022 Siyar Suvakci Olympia Haarlem Hoofddorp
15/06/2022 Jesse van Wees DIOS Hoofddorp
15/06/2022 Darius Broxterman DIOS Hoofddorp
15/06/2022 Caine Brunings DWS Hoofddorp
15/06/2022 Virgil Spier Arsenal DWS
15/06/2022 Carlos Tavares Alliance ’22 DWS
15/06/2022 Ian Poll Legmeervogels DWS
15/06/2022 Jimmy Chapman De Volewijckers DWS
15/06/2022 Ayoub Amr TOG Odin ’59
15/06/2022 Jorden Verdonk Viterbo University (VS) HBOK
15/06/2022 Vasco Lo-Ning-Hing JOS Watergraafsmeer HBOK
15/06/2022 Bilal El Amrani OFC HBOK
15/06/2022 Anouar Moussa Ajax HBOK
15/06/2022 Jason Stekkel Fortuna Wormerveer HBOK
15/06/2022 Laurens Kat De Dijk (zat) HBOK
15/06/2022 Oscar Abouseada WV-HEDW Kon. HFC
15/06/2022 Randy Bernard JOS Watergraafsmeer (zat)
GeuzenMiddenmeer
15/06/2022 Amine Ennali JOS Watergraafsmeer (zat)
JOS Watergraafsmeer
15/06/2022 Enzo Paal JOS Watergraafsmeer (zat) SDZ
15/06/2022 Sander Willems JOS Watergraafsmeer (zat) ASC Oegstgeest
15/06/2022 Soufian Riani geen club
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Adam El Abboussi AC Amsterdam
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Elia Mafuta De Dijk (zat)
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Yusif Adam De Dijk (zat)
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Jowell Strijder De Dijk (zat)
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Aanaa Achmed vv Scharnegoutum
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Maurice Janssen vv Scharnegoutum
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Gijs Vaessen vv Scharnegoutum
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Joey Wierstra Buitenboys
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Jordy Kluft Fortuna Wormerveer
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Nick Ham vv Unicum
JOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2022 Mouad Adluni geen club Eendracht’82
15/06/2022 Berkan Tikici geen club Eendracht’82
15/06/2022 Charlon Graaven geen club Eendracht’82
15/06/2022 Denzel de Landes DVVA De Meer
15/06/2022 Stezo Knott De Volewijckers (zon) Hollandia
15/06/2022 Jay van Ooijen Hollandia Ajax
15/06/2022 Mark Zwagerman Hollandia Wartburgia
15/06/2022 Leon Schipper SDZ Zwaluwen’30
15/06/2022 Tarik Aberkan AC Amsterdam Vlug en Vaardig
15/06/2022 Denzel Sno DWS Eendracht’82
15/06/2022 Rivaldo Blijd De Meer Kon. HFC
15/06/2022 Anthony Martinus Gomes De Meer Ajax
15/06/2022 Mehmet Karaca DWS Eendracht ’82
15/06/2022 Nicky Roele OSV Kadoelen
14/06/2022 Danny Prins Oriental (Portugal OFC
14/06/2022 Joël Amakodo Spakenburg OFC
14/06/2022 Fouad Belarbi Sportlust ’46 OFC
14/06/2022 Fernando Lewis Quick Boys OFC
14/06/2022 Abdel El Yaakouni Wherevogels Ilpendam
14/06/2022 Ruud Limsen van Taunay De Meteoor (zat) Ilpendam
14/06/2022 Thomas Steinhart FC Aalsmeer RODA ’23
14/06/2022 Ed Nyarko DWS TOG
14/06/2022 Anthony van den Eerenbeemt Swift AMVJ
13/06/2022 Damiro Spier De Volewijckers DWS
13/06/2022 Saverio Zondag TEC FC Aalsmeer
13/06/2022 Denzel Eijken De Dijk
De Graafschap O21
13/06/2022 Lucien Wa Bwanda De Dijk Kon. HFC
13/06/2022 Tolga Buyuksahin Eendracht ’82 AGB
13/06/2022 Oguzhan Dagasan Eendracht ’82 AGB
13/06/2022 Hamza Amghar el Yettefti DCG AGB
13/06/2022 Revilinio Vermeer Hoofddorp AGB
13/06/2022 Gairvyno Zeefuik Hoofddorp AGB
13/06/2022 Jordan de Jong Fortuna Wormerveer AGB
13/06/2022 Ercüment Satar Fortuna Wormerveer AGB
13/06/2022 Aziz Talat Hillegom AGB
13/06/2022 Mohamed Bekkach Hillegom AGB
13/06/2022 Halil Süzülmüs Velsen AGB
13/06/2022 Edip Biberoglu OFC AGB
13/06/2022 Mike Grim OFC ADO ’20
13/06/2022 Queentino Zinhagel RODA ’23 De Meer
13/06/2022 Lex Dekker sc ’t Gooi De Meer
13/06/2022 Ray Geldrop vv Schoten DWS
13/06/2022 Udelvio Felter Olympia Haarlem DWS
13/06/2022 Ismael El Khattabi AGB DWS
13/06/2022 Eldridge Bekoe Zeeburgia DWS
13/06/2022 Dwain Nijon De Volewijckers DWS
13/06/2022 Madjerno Baal De Volewijckers DWS
12/06/2022 Manolito Joren Hoofddorp ZOB
12/06/2022 Diorno Rosheuvel Zeeburgia DWS
12/06/2022 Daley Venghaus De Volewijckers DWS
12/06/2022 Zakaria Khatoutti geen club TOB
12/06/2022 Joel Boateng FC Hilversum TOB
11/06/2022 Anass Tazirane DCG AGB (zat)
11/06/2022 Redouane Krap DCG AGB (zat)
11/06/2022 Omar el Aamrani DCG AGB (zat)
11/06/2022 Ciro Verkooijen DEM (jeugd) ZOB
11/06/2022 Floris Schievink De Volewijckers ZOB
11/06/2022 Youssef Alilouch geen club De Meteoor (zat)
11/06/2022 Danny Egstorf De Meteoor lager elftal De Meteoor (zat)
11/06/2022 Max Budde De Meteoor lager elftal De Meteoor (zat)
11/06/2022 Jermaine Jeulink OSV De Meteoor (zat)
11/06/2022 Vigo Tuinder De Meteoor (zon) lager elftal De Meteoor (zat)
11/06/2022 Joep Boganen De Meteoor (zon) lager elftal De Meteoor (zat)
09/06/2022 Taco Goedemans SDO De Meer
09/06/2022 Sam Nijpels AFC (zat)
JOS Watergraafsmeer
09/06/2022 Derre Kwee AFC
JOS Watergraafsmeer
09/06/2022 Dave Severins Zwaluwen ’30 OSV
09/06/2022 Jonathan Richard GVVV
JOS Watergraafsmeer
09/06/2022 Tycho Spanjer AMVJ
Amstelveen Heemraad
09/06/2022 Franklin Addo Olympia Haarlem Buitenveldert
08/06/2022 Janyro Purperhart Olympia Haarlem WV-HEDW
08/06/2022 Tyrell Perri AMVJ
Olympia Haarlem
08/06/2022 Marvin Campbell Buitenveldert Loosdrecht
08/06/2022 Great Nyarko Buitenveldert Loosdrecht
08/06/2022 Julen van Egmond Vlug en Vaardig
Thomas More University (VS)
08/06/2022 Lester Aarsman ZOB De Meteoor (zat)
08/06/2022 Michel van Aggele Ajax vv Unicum
08/06/2022 Mitchel Smit FC Almere Zuidvogels
08/06/2022 Nicolas Hinten WV-HEDW
Caroll University (USA)
08/06/2022 Lasse Oomens Hollandia jeugd De Dijk
07/06/2022 Floris Coffing Zwaluwen ’30 Purmersteijn
07/06/2022 Rachad Madi DOVO Purmersteijn
07/06/2022 Luke Abelskamp Purmersteijn Hollandia
07/06/2022 Miran Begovic Beemster (zat) ZOB
07/06/2022 Bob Springer Purmersteijn ZOB
07/06/2022 Rinaigel Ogenio DWS De Meer
07/06/2022 Tom van Riessen WV-HEDW (zon) De Meer
07/06/2022 Jimmy Smith WV-HEDW (lager elftal) De Meer
07/06/2022 Midas Rolf WV-HEDW (lager elftal) De Meer
07/06/2022 Bruno Mendes Niza De Kennemers De Meer
07/06/2022 Patryck Gajda JOS Watergraafsmeer De Meer
07/06/2022 Necati Delibasi De Dijk jeugd De Meer
07/06/2022 Alief Sheriff Hoofddorp Kon. HFC O21
05/06/2022 Norbert Nihok Arsenal (lager elftal) TOS-Actief (zon)
05/06/2022 Michal Nihok Arsenal (lager elftal) TOS-Actief (zon)
05/06/2022 Tim Werdler Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
05/06/2022 Kristian Loohuis TOG TOS-Actief
05/06/2022 Youssef el Mhassani Overamstel TOS-Actief
05/06/2022 Fabian Nieuwenhuis De Meer (zat) TOS-Actief
05/06/2022 Tom Boot Hoofddorp Hoofddorp (zat)
05/06/2022 Seranio Austin De Volewijckers AMVJ
05/06/2022 Melvin Platje Bhayangkara FC AFC
05/06/2022 Matthijs Kuiper WV-HEDW sv Zalk
01/06/2022 Anouar Lakbila De Dijk (zat) Wartburgia
01/06/2022 Karel Freddy Mando Ankeveen DWS
01/06/2022 Alex Goncalves De Dijk (zat) DWS
30/05/2022 Xamm Flemming Ajax
Jong Fortuna Sittard
30/05/2022 Roy Deken geen club Ajax
30/05/2022 Younes Ouali Argon AFC (zat)
28/05/2022 Raymond Mensah RODA ’23 IVV
28/05/2022 Max Klink De Dijk
Christian Brothers University (USA)
28/05/2022 Cle Vos de Mooij WV-HEDW De Dijk
28/05/2022 Sammy Gemmel De Dijk Swift
28/05/2022 Jose Barbosa Nhoca Swift Noordwijk
28/05/2022 Daniel Agyei Robinhood OFC
27/05/2022 Arno Copier Eemboys FC Almere
27/05/2022 Derrin Wijdenbosch AFC ’34 OFC
27/05/2022 Mustafe Bare AFC ’34 OFC
27/05/2022 Rutger Almekinders Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Auke Jelsma Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Cedric Meniai Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Jaco van Netten Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Jorrit Schuurmans Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Ernst van der Poel Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Floris Westerik Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Sebastiaan van Pelt Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Mathieu Prins Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Ian van de Velde Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Javier Hard Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Kees Ouboter Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 August Tellinga Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Lucas Marinus Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Tycho Paalman Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
27/05/2022 Junior Angenent Geuzen/Middenmeer TOS-Actief
26/05/2022 Beer de Vos OFC
CM Eagles (USA)
26/05/2022 Koen Verlaat Zwaluwen ’30 OSV
26/05/2022 Clayd Olf ZSGOWMS DEM
26/05/2022 Maxwell Frimpong DEM OFC
23/05/2022 Bakary Jobe AGB AGB (zat)
23/05/2022 Mike de Blieck FC Almere De Meteoor
19/05/2022 Younes Oulhou Alphense Boys Purmersteijn
19/05/2022 Rahim Abdul Purmersteijn FC Boshuizen
19/05/2022 Reno van der Meer geen club Swift
19/05/2022 Dylan van den Boogaard DSOV Swift
19/05/2022 Midas Dorrestein SO Soest Swift
19/05/2022 David Holzapfel geen club Swift
19/05/2022 Zilver Touw Olympia Haarlem AMVJ
19/05/2022 Seth Sarpong Legmeervogels De Dijk
19/05/2022 Stan Fey Buitenveldert De Dijk
19/05/2022 Jesaja Gemin Buitenveldert De Dijk
16/05/2022 Jason Dasburg DWS FC Boshuizen
15/05/2022 Yasin Poyraz JOS Watergraafsmeer DCG
15/05/2022 Tim Elmers OFC (zat) SDZ
15/05/2022 Lorenzo Zorn Legmeervogels (zat) RKDES
14/05/2022 Kevin Hijlkema Beemster ZOB
14/05/2022 Dario Lovecchio Swift De Dijk
14/05/2022 Arquinio Bel IJsselmeervogels O23 De Dijk
13/05/2022 Richie Owusu Ansah DEM
JOS Watergraafsmeer
13/05/2022 Benjamin Moerman Koninklijke HFC O21
JOS Watergraafsmeer
13/05/2022 Aaron Bruijn Fortuna Wormerveer
JOS Watergraafsmeer
13/05/2022 Bas Schol Velsen
JOS Watergraafsmeer
13/05/2022 Danny Blom WV-HEDW
JOS Watergraafsmeer
13/05/2022 Jeremy van Empelen Buitenveldert Pancratius
06/05/2022 Dylan Nieuwendijk Alphense Boys jeugd Legmeervogels
06/05/2022 Jordy Nieuwendijk ADO Den Haag jeugd Legmeervogels
06/05/2022 Delano Paskald Huizen Legmeervogels
06/05/2022 Erwin Smajic Hoofddorp (lager elftal) Legmeervogels
06/05/2022 Jordy Stam Argon Legmeervogels
04/05/2022 Junior Driessen FC Volendam jeugd Hoofddorp
04/05/2022 Xander Kramer Koninklijke HFC O21 Hoofddorp
04/05/2022 Tom Kok DEM Hoofddorp
02/05/2022 Dylan Mensah Buitenveldert Buitenboys
02/05/2022 Gilbert Ilaria SDO Buitenboys
02/05/2022 Surainy Carolus SDO Buitenboys
01/05/2022 Enes Eldemir Nieuw West United DCG
01/05/2022 Rida Hammou Nieuw West United DCG
01/05/2022 Achraf El Barjiji Nieuw West United DCG
01/05/2022 Ilias Zerroug Nieuw West United DCG
01/05/2022 Noureddine Oulad Ben Youssef geen club DCG
01/05/2022 Moad Loukili AFC (lager team) DCG
01/05/2022 Sabir Ben Khallou De Dijk O21 DCG
01/05/2022 Koen Wesdorp AFC Spakenburg
30/04/2022 Kevin Visser FC Volendam AFC
29/04/2022 Boris Santen De Meer
JOS Watergraafsmeer
28/04/2022 Salaheddine Benzirar De Dijk (zat) Buitenveldert
28/04/2022 Rick Kreft De Dijk (zat) Buitenveldert
28/04/2022 Bas Bijvoet De Dijk (zat) Buitenveldert
28/04/2022 Wilner Leijgraaff De Dijk (zat) Buitenveldert
28/04/2022 Shadrac Leijgraaff De Dijk (zat) Buitenveldert
28/04/2022 Ruben Geervliet De Dijk (zat) Buitenveldert
28/04/2022 Thierry van der Kooye FC Aalsmeer AMVJ
28/04/2022 Burak Sitil FC Aalsmeer AMVJ
22/04/2022 Romeo Fecunda ZOB Hollandia
22/04/2022 Dennis Jansen ZOB Hollandia
22/04/2022 Lancine Bamba SDZ WV-HEDW
21/04/2022 Jens Bakker Swift Pancratius
20/04/2022 Adil Lechkar Argon FC Aalsmeer
17/04/2022 Mak Trezner Purmersteijn
JOS Watergraafsmeer
16/04/2022 Sercan Yilmaz Ajax (zat)
Alkmaarsche Boys
15/04/2022 Ties Gerritse Zeeburgia Pancratius
15/04/2022 Elroy Tuur Legmeervogels TOG
15/04/2022 Abdel Errachid Pancratius AMVJ
15/04/2022 Enrico Patrick AFC (lager team) AMVJ
14/04/2022 Darren Maatsen Quick Boys AFC
14/04/2022 Hicham Lechkar DSOV Purmersteijn
14/04/2022 Rydell Poepon IJsselmeervogels Ajax
03/04/2022 Zino Hartgers FC Zaandam OSV
03/04/2022 Rik Breemhaar ASV Dronten Swift
03/04/2022 Giliano Eijken Argon FC Aalsmeer
01/04/2022 Mats de Reus Alphense Boys jeugd Hoofddorp
01/04/2022 Lars van Rijn Velsen Hoofddorp
01/04/2022 Bas Schaefers Hoofddorp Ajax
01/04/2022 Maringho Kortlevers Hoofddorp RCH
31/03/2022 Sidney Schmeltz Hoofddorp
Olympia Haarlem
31/03/2022 Oliver Rifai Hoofddorp FC Aalsmeer
30/03/2022 Floris Burgers JOS Watergraafsmeer Swift
26/03/2022 Bas Maljaars ASV Dronten Swift
26/03/2022 Tim de Jong JOS Watergraafsmeer WV-HEDW
25/03/2022 Ralph Jurka Swift
Sporting Martinus
25/03/2022 Bo de Bruijn FC Lisse
Sporting Martinus
16/03/2022 Guus Zuidema Hoofddorp
Rijnsburgse Boys
14/03/2022 Dean van Zwieten AFC FC Aalsmeer
09/03/2022 Luke Vahle Heemstede FC Aalsmeer
09/03/2022 Bas Buimer Eemdijk Swift
09/03/2022 Thomas Bakker geen club FC Aalsmeer
02/03/2022 Noa Benninga Swift AFC
01/03/2022 Kevin Kroese KFC TOG
01/03/2022 René de Jong JOS Watergraafsmeer Pancratius
25/02/2022 Jordi Bitter GVVV Ajax
25/02/2022 Dennis Trefilov De Meer Ajax
25/02/2022 Wouter Winters KDO Legmeervogels
24/02/2022 Ryan Pronk TOGB Swift
15/02/2022 Allon Koene HBOK FC Lisse
14/02/2022 Folke Maenhout Legmeervogels
Olympia Haarlem
09/02/2022 Sil Fiddani SDZ WV-HEDW
24/01/2022 Melvin Grootfaam AFC AMVJ
24/01/2022 Mallqui Cabezas Swift AMVJ
24/01/2022 Jasper Stracke DVVA AMVJ
22/01/2022 Mike Olgers FC Uitgeest SDZ
22/01/2022 Max Dekker HSV SDZ
20/01/2022 Romano de Jonge Ajax (zat) FC Lisse
14/01/2022 Maxim van der Meer SDZ FC Lisse
14/01/2022 Lars Middelwijk Ajax (zat) DHSC
Bestel de Kampioensspecial 2021/2022 voor slechts €6,99

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
Send this to a friend