Home / Derde Divisie zaterdag / Transfermarkt deel 4: een drukke week

Transfermarkt deel 4: een drukke week

Het was een drukke week op de Amsterdamse transfermarkt, met name omdat diverse clubs in één keer een hele lijst met versterkingen doorgaven. Zo heeft zondag eersteklasser AGB maar liefst 8 nieuwe spelers bekend gemaakt. En ook bij onder andere Purmersteijn is het een komen en gaan van spelers. De teller staat inmiddels op 87 transfers in totaal.

Missen er namen in ons overzicht? Stuur ons een e-mail op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of WhatsApp ons op onze tiplijn 0629211280. Klik op de naam van een speler om meer te lezen over zijn transfer.

Datum Speler Oude club Nieuwe club
11/04/2020 Dailey Groenewegen AFC VVOG
10/04/2020 Chavez Uitenwerf Ajax zaterdag VVOG
10/04/2020 Furkan Özer geen club AGB
10/04/2020 Stan Zoetebier Jong FC Volendam Purmersteijn
10/04/2020 Muslum Yalin Ankaraspor AGB
10/04/2020 Shaquille Doorson Purmersteijn AGB
10/04/2020 Revelinio Slijters Legmeervogels AGB
10/04/2020 Mitchell Theuns OFC AGB
10/04/2020 Bjorn Purperhart Arsenal AGB
10/04/2020 Halil Suzulmus Fortuna Wormerveer AGB
10/04/2020 Jeremy Elgersma Sloterdijk AGB
09/04/2020 Arno Copier FC Weesp DWS
08/04/2020 Jordi Wigman Purmersteijn
Fortuna Wormerveer
08/04/2020 Luke Abelskamp Hollandia
Purmersteijn (zon)
08/04/2020 Rano Burger Purmersteijn Almere City
08/04/2020 Joost Hommenga Wartburgia WV-HEDW
06/04/2020 Alessio Kasanwirjo De Wherevogels Sloterdijk
06/04/2020 Saverio Kasanwirjo De Wherevogels Sloterdijk
06/04/2020 Clarence Frankel Geinburgia Sloterdijk
06/04/2020 Djeranemo Ong A Kwie Buitenboys Sloterdijk
06/04/2020 Giovanni Kasanwirjo Buitenboys Sloterdijk
05/04/2020 Tobias Ravelli KDO Ajax 2
05/04/2020 Indy van Koert RKDES CSW
05/04/2020 Michael Pereira Buitenveldert Ajax 2
05/04/2020 Stany Dankerlui FC Abcoude Ajax 2
05/04/2020 Jemaro Breinburg Purmersteijn Ajax 2
05/04/2020 Nino Walda Waterwijk 2 TOG
05/04/2020 Edley Tanoh Diemen (zon) TOG
05/04/2020 Tommy Gans Diemen (zon) TOG
03/04/2020 Reggie Schaap JOS Watergraafsmeer FC Lisse
03/04/2020 Thierry van der Kooye AFC (zat) Roda ’46
03/04/2020 Mineo Berenstein AGB Loosdrecht
03/04/2020 Niels Neering FC Abcoude FC Breukelen
02/04/2020 Rinaigel Ogenio RODA ’23 DWS
02/04/2020 Ruben Adney Purmersteijn IVV
01/04/2020 Lorenzo Rijmers Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
01/04/2020 Joshua Zaandam Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
31/03/2020 Henry Opoku OFC SDZ
30/03/2020 Jeffrey Gits Monnickendam IVV
29/03/2020 Martijn Riemersma AFC ’34 Purmersteijn (zon)
27/03/2020 Magdy Ibrahim Diemen Pancratius
27/03/2020 Jesse Ringelberg Diemen Pancratius
27/03/2020 Erwin Smajic Hoofddorp Pancratius
27/03/2020 Mariano Olf SDZ Pancratius
27/03/2020 Anthony Dean Diemen
Sporting Martinus
27/03/2020 Dean Palmer Diemen
Sporting Martinus
27/03/2020 Danny de Bruijn Hoofddorp
Sporting Martinus
21/03/2020 Floris Burgers Hercules
JOS Watergraafsmeer
20/03/2020 Genridge Prijor ONS Sneek Ajax zaterdag
20/03/2020 Gennaro Liklikwatil Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Robin Hoogstra Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Rick Neele ADO ’20
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Yorick van Arkel Purmersteijn (zat) ZOB
20/03/2020 Daan van Schaik Purmersteijn (zat) ZOB
20/03/2020 Tim Elmers Purmersteijn (zat) nnb
19/03/2020 Charles Kooij Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
19/03/2020 Roy Klop Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
19/03/2020 Jamèl Magnee Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
18/03/2020 Toer Bouwman Ajax zaterdag Noordwijk
18/03/2020 Lars Middelwijk DOVO Ajax zaterdag
16/03/2020 Max Ossendrijver RODA ’23
Olympia Haarlem
13/03/2020 Nick Borgman SDZ ADO ’20
11/03/2020 Alex Treuren Purmersteijn IVV
11/03/2020 Daryl Gerritsen AFC IVV
11/03/2020 Omar Limon Ter Leede SDZ
08/03/2020 Mark Rutgers FC Breukelen FC Aalsmeer
08/03/2020 Jordi van Gelderen Legmeervogels FC Aalsmeer
04/03/2020 Sil Fiddani VV Berkum SDZ
04/03/2020 Tiemen van Hezel AFC Swift
04/03/2020 Daan Driever ODIN ’59 Swift
04/03/2020 Louk Dekkers Koninklijke HFC Swift
03/03/2020 Mitchell Theuns OFC nnb
27/02/2020 Jessie Vink Alphense Boys SDZ
22/02/2020 Dennis Kaars Quick Boys HBOK
21/02/2020 Bas Vellema ADO’20
Purmersteijn (zat)
21/02/2020 Cani Yilmaz ADO’20 SDZ
28/01/2020 Bryan Ottenhof OFC Ajax zaterdag
24/01/2020 Mike van den Steenhoven AFC (zat) Ter Leede
19/01/2020 Maxim van der Meer WHC Wezep SDZ
18/01/2020 Feyo Glim De Dijk Ter Leede
12/01/2020 Richard de Groot Purmersteijn Koninklijke HFC
07/01/2020 Thomas van der Houten AFC Spakenburg
07/01/2020 Mitchell Bormann Ajax zaterdag FC Lisse
07/01/2020 Guus van Weerdenburg Katwijk AFC
03/01/2020 Jonathan Robertson Ter Leede AMVJ
27/12/2019 Frank Schilder OFC Spakenburg
14/12/2019 Tim Freriks OFC Katwijk
09/12/2019 Joël Tillema Rijnsburgse Boys AFC


Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
Send this to a friend