Home / Derde Divisie zaterdag / Transfermarkt deel 5: meer dan 40 nieuwe transfers

Transfermarkt deel 5: meer dan 40 nieuwe transfers

Het was opnieuw een drukke week op de Amsterdamse transfermarkt. Steeds meer clubs komen in actie nu het seizoen er op zit en ook veel spelers zelf schromen niet om een nieuwe club te benaderen. Dat resulteert in ruim 40 transfers deze week. Waarvan het hoogtepunt uiteraard de transfer van Koen Blommestijn was. Na slechts een paar maanden in Ajax zaterdag 1 heeft hij een contract bij FC Volendam afgedwongen.

Missen er namen in ons overzicht? Stuur ons een e-mail op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of WhatsApp ons op onze tiplijn 0629211280. Klik op de naam van een speler om meer te lezen over zijn transfer.

Datum Speler Oude club Nieuwe club
18/04/2020 Jean-Yves van der Korput Arsenal Wartburgia
18/04/2020 Mitchell Vorstman Pancratius (zat) Wartburgia
18/04/2020 Rutger Takken Pancratius (zat) Wartburgia
18/04/2020 Piet Blokdijk Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
18/04/2020 Jordy Beekhof De Volewijckers jeugd
Purmersteijn (zon)
18/04/2020 Boyd Mak Purmersteijn (zon) IVV
18/04/2020 Giorgio Sanches Amstelveen Heemraad Ajax zaterdag 2
17/04/2020 Khalid Ouarhis United/DAVO De Volewijckers
17/04/2020 Kevin Schut RODA ’23 (zon) RODA ’23 (zat)
17/04/2020 Koen Blommestijn Ajax zaterdag FC Volendam
17/04/2020 Imar Kort Zeeburgia Zuidvogels
16/04/2020 Nigel Hardenberg Noordwijk
SDZ
16/04/2020 Ercüment Satar AGB
Fortuna Wormerveer
16/04/2020 Chad de Jong Batavia’90 De Volewijckers
16/04/2020 Danny Blok Stormvogels De Volewijckers
16/04/2020 Tyshawn Okoh Diemen (zon) De Volewijckers
16/04/2020 Dyonn Bakker FC Almere Buitenboys
16/04/2020 Chris Kommers Diemen (zon) Buitenboys
16/04/2020 Shah Malik Aurangzaib Diemen (zon) Buitenboys
16/04/2020 Sharinda Jagroep Diemen (zon) Buitenboys
16/04/2020 Ruben Zimonyi Go Ahead Eagles jeugd Hoofddorp
16/04/2020 Joël Panka Velsen Hoofddorp
16/04/2020 Mathijs Miserus Pancratius Hoofddorp
16/04/2020 Geronimo Comvalius De Volewijckers
Purmersteijn (zat)
16/04/2020 Daniël Schermer Purmersteijn (zon)
Purmersteijn (zat)
16/04/2020 Max Versteeg RODA ’23 Legmeervogels
16/04/2020 Shaquille Pryor OFC
Olympia Haarlem
16/04/2020 Norair Mamedov OFC Hoofddorp
16/04/2020 Mike Brantjes OFC
ADO ’20 (lager elftal)
16/04/2020 Janyro Purperhart Zuidoost United OFC
16/04/2020 Joel Donald Koninklijke HFC OFC
16/04/2020 Mukthar Suleiman Hollandia OFC
16/04/2020 Niels Springer RKAV Volendam OFC
16/04/2020 Eric Veerman RKAV Volendam OFC
16/04/2020 Tim Elmers Purmersteijn (zat) OFC
15/04/2020 Tim Koning Van Nispen (zat) De Dijk
15/04/2020 Ivo de Waal FC Abcoude De Dijk
15/04/2020 Manolito Joren HBOK Arsenal
13/04/2020 Randel Shakison geen club AMVJ
13/04/2020 Danny Lorent Kadoelen De Meteoor (zat)
12/04/2020 Tyrell Perri Arsenal AMVJ
12/04/2020 Daan Boerlage OFC ADO ’20
11/04/2020 Dailey Groenewegen AFC VVOG
10/04/2020 Chavez Uitenwerf Ajax zaterdag VVOG
10/04/2020 Furkan Özer geen club AGB
10/04/2020 Stan Zoetebier Jong FC Volendam Purmersteijn
10/04/2020 Muslum Yalin Ankaraspor AGB
10/04/2020 Shaquille Doorson Purmersteijn AGB
10/04/2020 Revelinio Slijters Legmeervogels AGB
10/04/2020 Mitchell Theuns OFC AGB
10/04/2020 Bjorn Purperhart Arsenal AGB
10/04/2020 Halil Suzulmus Fortuna Wormerveer AGB
10/04/2020 Jeremy Elgersma Sloterdijk AGB
09/04/2020 Arno Copier FC Weesp DWS
08/04/2020 Jordi Wigman Purmersteijn
Fortuna Wormerveer
08/04/2020 Luke Abelskamp Hollandia
Purmersteijn (zon)
08/04/2020 Rano Burger Purmersteijn Almere City
08/04/2020 Joost Hommenga Wartburgia WV-HEDW
06/04/2020 Alessio Kasanwirjo De Wherevogels Sloterdijk
06/04/2020 Saverio Kasanwirjo De Wherevogels Sloterdijk
06/04/2020 Clarence Frankel Geinburgia Sloterdijk
06/04/2020 Djeranemo Ong A Kwie Buitenboys Sloterdijk
06/04/2020 Giovanni Kasanwirjo Buitenboys Sloterdijk
05/04/2020 Tobias Ravelli KDO Ajax 2
05/04/2020 Indy van Koert RKDES CSW
05/04/2020 Michael Pereira Buitenveldert Ajax 2
05/04/2020 Stany Dankerlui FC Abcoude Ajax 2
05/04/2020 Jemaro Breinburg Purmersteijn Ajax 2
05/04/2020 Nino Walda Waterwijk 2 TOG
05/04/2020 Edley Tanoh Diemen (zon) TOG
05/04/2020 Tommy Gans Diemen (zon) TOG
03/04/2020 Reggie Schaap JOS Watergraafsmeer FC Lisse
03/04/2020 Thierry van der Kooye AFC (zat) Roda ’46
03/04/2020 Mineo Berenstein AGB Loosdrecht
03/04/2020 Niels Neering FC Abcoude FC Breukelen
02/04/2020 Rinaigel Ogenio RODA ’23 DWS
02/04/2020 Ruben Adney Purmersteijn IVV
01/04/2020 Lorenzo Rijmers Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
01/04/2020 Joshua Zaandam Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
31/03/2020 Henry Opoku OFC SDZ
30/03/2020 Jeffrey Gits Monnickendam IVV
29/03/2020 Martijn Riemersma AFC ’34 Purmersteijn (zon)
27/03/2020 Magdy Ibrahim Diemen Pancratius
27/03/2020 Jesse Ringelberg Diemen Pancratius
27/03/2020 Erwin Smajic Hoofddorp Pancratius
27/03/2020 Mariano Olf SDZ Pancratius
27/03/2020 Anthony Dean Diemen
Sporting Martinus
27/03/2020 Dean Palmer Diemen
Sporting Martinus
27/03/2020 Danny de Bruijn Hoofddorp
Sporting Martinus
21/03/2020 Floris Burgers Hercules
JOS Watergraafsmeer
20/03/2020 Genridge Prijor ONS Sneek Ajax zaterdag
20/03/2020 Gennaro Liklikwatil Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Robin Hoogstra Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Rick Neele ADO ’20
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Yorick van Arkel Purmersteijn (zat) ZOB
20/03/2020 Daan van Schaik Purmersteijn (zat) ZOB
20/03/2020 Tim Elmers Purmersteijn (zat) nnb
19/03/2020 Charles Kooij Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
19/03/2020 Roy Klop Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
19/03/2020 Jamèl Magnee Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
18/03/2020 Toer Bouwman Ajax zaterdag Noordwijk
18/03/2020 Lars Middelwijk DOVO Ajax zaterdag
16/03/2020 Max Ossendrijver RODA ’23
Olympia Haarlem
13/03/2020 Nick Borgman SDZ ADO ’20
11/03/2020 Alex Treuren Purmersteijn IVV
11/03/2020 Daryl Gerritsen AFC IVV
11/03/2020 Omar Limon Ter Leede SDZ
08/03/2020 Mark Rutgers FC Breukelen FC Aalsmeer
08/03/2020 Jordi van Gelderen Legmeervogels FC Aalsmeer
04/03/2020 Sil Fiddani VV Berkum SDZ
04/03/2020 Tiemen van Hezel AFC Swift
04/03/2020 Daan Driever ODIN ’59 Swift
04/03/2020 Louk Dekkers Koninklijke HFC Swift
03/03/2020 Mitchell Theuns OFC nnb
27/02/2020 Jessie Vink Alphense Boys SDZ
22/02/2020 Dennis Kaars Quick Boys HBOK
21/02/2020 Bas Vellema ADO’20
Purmersteijn (zat)
21/02/2020 Cani Yilmaz ADO’20 SDZ
28/01/2020 Bryan Ottenhof OFC Ajax zaterdag
24/01/2020 Mike van den Steenhoven AFC (zat) Ter Leede
19/01/2020 Maxim van der Meer WHC Wezep SDZ
18/01/2020 Feyo Glim De Dijk Ter Leede
12/01/2020 Richard de Groot Purmersteijn Koninklijke HFC
07/01/2020 Thomas van der Houten AFC Spakenburg
07/01/2020 Mitchell Bormann Ajax zaterdag FC Lisse
07/01/2020 Guus van Weerdenburg Katwijk AFC
03/01/2020 Jonathan Robertson Ter Leede AMVJ
27/12/2019 Frank Schilder OFC Spakenburg
14/12/2019 Tim Freriks OFC Katwijk
09/12/2019 Joël Tillema Rijnsburgse Boys AFC
Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
Send this to a friend