Home / Algemeen / Trainerscarrousel deel 7: Nog altijd overgrote meerderheid kiest voor langer verblijf
Het Amsterdamsche Voetbal

Trainerscarrousel deel 7: Nog altijd overgrote meerderheid kiest voor langer verblijf

De Amsterdamse amateurverenigingen uit de Tweede Divisie tot en met de tweede klasse gaven hun trainers bijna allemaal duidelijkheid over de toekomst bij de club: alleen AFC Zaterdag maakte zijn keuze nog niet openlijk kenbaar. Ook veel clubs spelend in de derde klasse of lager maakten intussen met hun trainer afspraken voor volgend seizoen. Van de 97 trainers uit onderstaande lijst gaan voorlopig 52 oefenmeesters door en nemen we vooralsnog van 17 trainers afscheid. Van 28 hoofdtrainers moeten we de toekomst nog afwachten.

Tips? Stuur dan gerust een e-mail naar Info@HetAmsterdamscheVoetbal.nl.

Foto: Jos Spitteler

LANDELIJK 2020/2021 2021/2022
AFC Uli Landvreugd Uli Landvreugd
Ajax Zaterdag Detlef le Grand Detlef le Grand
ASV De Dijk Andre Teuling Andre Teuling
OFC Roy van der Mije Pieter Mulders
AVV Swift Martin de Groot Martin de Groot
Purmersteijn Martin van Ophuizen Mo el Bouziani
JOS Watergraafsmeer Cor ten Bosch Cor ten Bosch
EERSTE KLASSE
AFC Benno Nihom
WV-HEDW Marcel Valk Marcel Valk
ZOB Mohad Zaoudi Mohad Zaoudi
Legmeervogels Ton Pronk Ton Pronk
AGB Imdat Ilguy Imdat Ilguy
SDZ Thijs Sluijter Thijs Sluijter
SV Hoofddorp Jethro Abram Jethro Abram
TWEEDE KLASSE
OSV Maurice Renger Maurice Renger
DVVA Lex van der Horst Lex van der Horst
FC Aalsmeer Jesse Donker Ted Verdonkschot
AMVJ Ricky Kumar Ricky Kumar
ASV Arsenal Imro Wielkens Imro Wielkens
Purmersteijn Lars Keppel Opgeheven
HBOK Kai Meeuwsse Kai Meeuwsse
FC Almere Charles Loots Charly Olf
ASC Waterwijk Ben Vis Ben Vis
DWS Patrick van Leeuwen Patrick van Leeuwen
RODA ’23 Bnar Toofeek Bnar Toofeek
FC Weesp Maykel Tak Vacant
Pancratius Danny Hijzelendoorn Danny Hijzelendoorn
KDO Mark Wietsma Mark Wietsma
DCG Senel Cebar Senel Cebar
IVV Edwin Keizer Edwin Keizer
sv De Meer Stan Bijl Stan Bijl
DERDE KLASSE
Zaterdag
Kadoelen Marc Onsia Donny Geel
sc Buitenveldert Tijn Hammer Tijn Hammer
ASV Blauw Wit Jan de Haze Jan de Haze
JOS Watergraafsmeer Richard Pel Richard Pel
Wartburgia Hans Schakel Hans Schakel
ASV De Dijk Gerrie Breugem/Ron Stoffels Gerrie Breugem/Ron Stoffels
RODA ’23 Alvin Veldhuizen Vacant
VVA/Spartaan Mo Obbiba
Amstelveen Heemraad Edwin van Maas
Pancratius Hittjo Schipper Hittjo Schipper
sv De Meer Hans Verhoogt Hans Verhoogt
GeuzenMiddenmeer Ferry van der Meulen Vacant
SC Buitenboys Mark Steur Mark Steur
Zondag
FC Aalsmeer Peter Neuvel Peter Neuvel
SV Ouderkerk Jules Pasteuning Guido Licastro
ZSGOWMS Rob Rijnink
Sporting Martinus Tom Verhoek Tom Verhoek
Nieuw West United Abderrahman Ahannach
AVV Swift Bart Woldberg Bart Woldberg
FC Abcoude Anthony Servinius
SV Ilpendam Johnny Merks Johnny Merks
JOGA Fortius Jermaine Holwijn
VIERDE KLASSE
Zaterdag
TOB Remco van Twiller Remco van Twiller
SV De Meteoor Peter Compier Peter Compier
De Volewijckers Mitchell Haijen Frank Schuitemaker
DEVO ’58 Dave Seegers
FC Amsterdam Jordy Roedoe Jordy Roedoe
SV Diemen Raymond Aarts
ASV Germaan/De Eland Tahir Akhamrane
SC Overamstel Boyke Oedit Doebe
ZSGOWMS Mohamed Hadra Mohamed Hadra
CVV Vlug en Vaardig Edwin van der Raad Edwin van der Raad
AVV Sloterdijk Peter Hummeling Peter Hummeling
SV Nieuw Sloten Driss Mabrouk
RKAVIC Samir El Aouad
FC Weesp Mohamed Emrane
SV Robinhood Nana Tutu
CTO ’70 Latif Wooter
Real Sranang Menno Willems Menno Willems
TOS-Actief Wesley Venema Hans Bergsma
JOGA Fortius Carlos Alarcon Vidal Carlos Alarcon Vidal
AFC TABA Igor de Jong
TOG Jules Pasteuning Vacant
Sporting Almere Sandor Augustijn
Sporting Martinus Jessy Lissauer
AC Amsterdam Jamal Ahaddouch
Zeeburgia Ray Semmoh Ray Semmoh
Zondag
SV De Meteoor Trevor Strobbe Charles Loots
VVA/Spartaan Mo Obbiba
TOG Leroy Kroese Leroy Kroese
AFC TABA Rene van Vark Rene van Vark
AC Amsterdam Jamal Ahaddouch
Eendracht ’82 Ron van Niekerk Ron van Niekerk
WV-HEDW Bert Reus Vacant
Ankaraspor Delano Snijders
ASV Arsenal Rob McDonald
GeuzenMiddenmeer Carlos Alarcon Vidal Carlos Alarcon Vidal
Geinburgia Peter van Buuren Peter van Buuren
ASC Waterwijk Geruillo Koenders
AVV Sloterdijk Frans Bouman Frans Bouman
CTO ’70 Rogilio Doest
VIJFDE KLASSE
AFC Nautilus Marcel Cuiper Vacant
SC Badhoevedorp Patrick de Meijere
AFC IJburg Joshua Moi Thuk Shung King Peerwijk
ASV Blauw Wit Marcel Esajas
DRC Jeroen Breedijk Jeroen Breedijk