Home / slideshow / Transfermarkt deel 11: Verdere aanvullingen op spelersselecties

Transfermarkt deel 11: Verdere aanvullingen op spelersselecties

De overschrijvingstermijn sloot woensdagavond, waardoor amateurverenigingen geen spelers meer van andere clubs kunnen halen. Uitsluitend spelers zonder club of spelers die vanwege een verhuizing ergens anders willen voetballen, hebben nog de mogelijkheid om voor een andere vereniging te kiezen. De laatste dagen stroomden echter nog veel nieuwe namen bij ons binnen. Inmiddels staat de teller op bijna 300 Amsterdamse transfers.

Mis je namen in ons overzicht? Stuur ons een e-mail op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of WhatsApp ons op onze tiplijn 0629211280Klik op de naam van een speler om meer te lezen over zijn transfer.

Datum Speler Oude club Nieuwe club
18/06/2021 Jules Oomen Buitenveldert DVVA
18/06/2021 Sander Fillet Swift DVVA
18/06/2021 Jay Simons Hollandia DVVA
18/06/2021 Niels Bouwman Sparta Nijkerk O23 DVVA
18/06/2021 Wouter Vente Geen club DVVA
18/06/2021 Denzel de Landes Arsenal DVVA
18/06/2021 Ahmed Blazquez Blauw-Wit DSOV
18/06/2021 Fouad Maachou Blauw-Wit DSOV
18/06/2021 Derrick Barrima De Volewijckers DSOV
18/06/2021 Caglar Balci HYS Ankaraspor
18/06/2021 Stephan Ket De Meteoor Schoten
18/06/2021 Rico Hoeboer Buitenveldert Hoofddorp
18/06/2021 Aziz Ercan Buitenveldert Hoofddorp
18/06/2021 Yassin Roosblad Zeeburgia Stormvogels
18/06/2021 Landry Monni OSV Sporting Krommenie
18/06/2021 Stephan de Jong HBOK Monnickendam
18/06/2021 Nick Borgman ADO ’20 DRC
18/06/2021 Omer Ozcelik AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Muslum Yalin AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Salih Kuzal AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Burak Karakurt AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Mustafa Kiytik Ankaraspor DRC
18/06/2021 Ramacan Ozcelik Ankaraspor DRC
17/06/2021 Lorenzo Kaisam Zuidoost United De Dijk (zat)
17/06/2021 Maurice de Ridder De Meteoor De Dijk (zat)
17/06/2021 Ricky Kreft Beemster De Dijk (zat)
17/06/2021 Donny Bos IVV De Dijk (zat)
17/06/2021 Earl Panka Germaan/De Eland De Dijk (zat)
17/06/2021 Mike Stoekenbroek Alkmaarsche Boys De Dijk (zat)
17/06/2021 Massimo Kammeron FC Purmerend IVV
17/06/2021 Milan Looijer FC Almere IVV
17/06/2021 Amine Ennali Nieuw West United JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Brian de Mijttenaere FC Abcoude JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Friso Drewes SV Achterveld JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Ruan Hamer Geen club JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Jonathan Johnson AFC TABA JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Barry van de Winkel SV Lelystad JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Max Krake ATC ’65 AMVJ
17/06/2021 Dion Reuvekamp Amstelveen Heemraad AMVJ
17/06/2021 Sil Paddenburg Geen club AMVJ
17/06/2021 Juan Goez Cordoba JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Miguel Goez Cordoba JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Deyvi Andres Goez Cordoba JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Steven Munoz Torres JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Andres Verstappen JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Andre Jesus Cunha Oliveira JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Revellinio Slijters AGB JOS Watergraafsmeer
17/06/2021 Glenn Meeuwsen Spakenburg JOS Watergraafsmeer
16/06/2021 Yoram Zandvliet De Volewijckers Batavia ’90
16/06/2021 Abdennour el Fazazi JOS Watergraafsmeer FC Weesp
16/06/2021 Moustafa Jabi JOS Watergraafsmeer FC Weesp
16/06/2021 Buddie Buddenberg FC Weesp Geinburgia
16/06/2021 Nizar Yakhlaf FC Weesp BFC
16/06/2021 Bart Tijnagel FC Weesp BFC
16/06/2021 Redouan Amhaouch Nieuw Sloten Blauw-Wit
16/06/2021 Genroy Wielingen vv UNO Blauw-Wit
16/06/2021 Ibrahim Bousklaoui VVA Spartaan Blauw-Wit
16/06/2021 Mo El Hadad Hakim VVA Spartaan Blauw-Wit
16/06/2021 Khalid Ouarhris De Volewijckers Blauw-Wit
16/06/2021 Abdelilah Ben Kaddour Geen club Blauw-Wit
16/06/2021 Redouan El Bousklaoui Geen club Blauw-Wit
16/06/2021 Bilal El Yacoubi United Davo Blauw-Wit
16/06/2021 Kemal Gezer Arsenal Blauw-Wit
16/06/2021 Bruno Nizza ZSGOWMS De Kennemers
16/06/2021 Giovanni Cyrus De Volewijckers De Kennemers
16/06/2021 Bryce Day Ouderkerk Sporting Martinus
16/06/2021 Jay Day Ouderkerk Sporting Martinus
16/06/2021 Pontow Tobias TSV Eintracht Karsfeld (DUI) Swift (zon)
16/06/2021 Stijn van der Slot DePaul Blue Demons (USA) Swift (zon)
16/06/2021 Jasper van Trigt Hillegom Swift (zon)
16/06/2021 Tom Straver Ouderkerk Swift (zon)
16/06/2021 Branco Verhoef Purmersteijn DZS
16/06/2021 Donny Gever Purmersteijn (zat) DZS
16/06/2021 Patrick Sombroek Purmersteijn (zat) EVC
16/06/2021 Kevin Grent ZOB De Zouaven
16/06/2021 Jan Pieter van der Vis Monnickendam Marken
16/06/2021 Arno Boes Monnickendam Marken
16/06/2021 Kik Braspenning FC Volendam jeugd Monnickendam
16/06/2021 Dion Verheijen Purmersteijn jeugd Monnickendam
16/06/2021 Zohair Karami Zaandijk FC Amsterdam
16/06/2021 Daninho Doorson Zaandijk FC Amsterdam
16/06/2021 Meric Dalkiran De Meer Rood Wit Zaanstad
16/06/2021 Jeffrey Koreman Monnickendam KFC
16/06/2021 Beer de Vos Noordwijk OFC
16/06/2021 Derwin Martina Noordwijk OFC
16/06/2021 Alessio Kasanwirjo Sloterdijk ZCFC
16/06/2021 Saverio Kasanwirjo Sloterdijk ZCFC
16/06/2021 Marvin Cairo Amstelveen Heemraad FC Zaandam
16/06/2021 Saifedinne el Abid Blauw Wit FC Zaandam
16/06/2021 Gio Cario DRC Nieuw Utrecht
16/06/2021 Again Bel DWS Nieuw Utrecht
16/06/2021 Ismaïl Sardi FC Amsterdam Nieuw Utrecht
16/06/2021 Jessie Tuffour Nieuw Utrect FC Almere
16/06/2021 Jordan de Jong De Dijk Fortuna Wormerveer
16/06/2021 Emre Bilgin AGB Fortuna Wormerveer
16/06/2021 Matthias Ginther TOS-Actief
16/06/2021 Thomas Jansma Haarlem Kennemerland TOS-Actief
15/06/2021 Max Veerman Jong FC Almere OFC
15/06/2021 Joey Groenbast Geen club OFC
15/06/2021 Terzo Stemerdink HBOK Ajax Zaterdag 2
15/06/2021 Floris Reurts SDZ Hoofddorp
15/06/2021 Shanon Schet FC Zaandam Arsenal
15/06/2021 Sagar Naik FC Breukelen Arsenal
15/06/2021 Chevaz Levant Olympia Haarlem Arsenal
15/06/2021 Kayne Elmensdorp SDZ lager elftal Arsenal
15/06/2021 Mansoure Andji SDZ lager elftal Arsenal
15/06/2021 Steve Promes Waterwijk
15/06/2021 Keano Maduro SV Dakota (Aruba) Waterwijk
15/06/2021 Hartleyson Dometilia Germaan/De Eland Waterwijk
13/06/2021 Mircle Elstak Telstar Purmersteijn
12/06/2021 Dario de Falco DEVO’58 TOS-Actief
12/06/2021 Niels Disveld Wartburgia TOS-Actief
12/06/2021 Giorgio David Delgado DWS jeugd TOS-Actief
11/06/2021 Nydel Forgweh Koninklijke HFC De Dijk
10/06/2021 Yassine El Haddad DCG AGB (zat)
10/06/2021 Sergio Comvalius DCG ZSGOWMS
10/06/2021 Huzeyfe Atak Buitenveldert lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Ugur Eyuboglu AGB lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Oguzhan Atak Arsenal Eendracht ’82
10/06/2021 Mustafa Curuk Zeeburgia Eendracht ’82
10/06/2021 Mohammed Taoufiq RODA ’23 Eendracht ’82
10/06/2021 Sefa Izmir AGB lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Furkan Ozturk AGB lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Berke Agdas ZSGOWMS lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Tolga Buyuksahin DCG Eendracht ’82
07/06/2021 Radsney Rijssel Geen club SDZ
07/06/2021 Davey Claus SDZ HBOK
07/06/2021 Splinter de Mooij Feyenoord jeugd AFC
07/06/2021 Noureddine Harrouni DWS DCG
07/06/2021 Anass Benhammouch DWS DCG
07/06/2021
Ike Nanka Bruce
DWS
07/06/2021 Jean Pierre Kerkeboom DSOV DWS
07/06/2021 Jasom Dasburg FC Boshuizen DWS
07/06/2021 Solomon Adai Pinas ZSGOWMS DWS
28/05/2021 Rahim Abdul FC Boshuizen Purmersteijn
28/05/2021 Jerry Osei Waterwijk Legmeervogels
27/05/2021 Daley Venghaus Badhoevedorp De Volewijckers
27/05/2021 Joshua Zaandam sv Beemster OSV
27/05/2021 Jerven Devid CTO ’70 Zwaluwen ’30
27/05/2021 Renaldo Jongebloet IVV HBOK
27/05/2021 Moaad el Aakel Geen club Blauw-Wit
27/05/2021 Tarkan Sahin Geen club Blauw-Wit
23/05/2021 Syrano Morrison AFC Loosdrecht
23/05/2021 Mervelino Olijfveld WV-HEDW Loosdrecht
23/05/2021 Adil Jamal Blauw-Wit OSV
22/05/2021 Harun Cinar WV-HEDW 2 De Dijk
22/05/2021 Sammy Gemmel AFC (zat) De Dijk
22/05/2021 Max Klink Wartburgia De Dijk
22/05/2021 Niels Neering FC Breukelen De Dijk
22/05/2021 Bud Water HBOK SV Zandvoort
20/05/2021 Chakib Tayeb JOS Watergraafsmeer Blauw-Wit
20/05/2021 Mitchell Kogeldans NVC FC Almere
20/05/2021 Jaël Vreugd JSV Nieuwegein FC Almere
20/05/2021 Niels van der Zaal Unicum FC Almere
20/05/2021 Joost Hommenga WV-HEDW Wartburgia
19/05/2021
Mouhsine El Yaacoubi
AGB (zat)
19/05/2021
Salah Hamza Aharar
AGB (zat)
19/05/2021
Achmed El Fazazi
AGB (zat)
19/05/2021 Hamza Azar AGB (zat)
19/05/2021 Emre Ekinci AGB AGB (zat)
19/05/2021 Bilal el Achkar AGB AGB (zat)
19/05/2021 Ibrahim Khamal AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Anouar Bennajem AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021
Oussama Boudchourt
AGB (zat)
19/05/2021 Oguzhan Yilmaz AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Hakim Boudchourt DCG AGB (zat)
19/05/2021 Ahmet Cintan AGB (zat)
19/05/2021 Zoubeir Abou Allal AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Kursat Cinar AGB (zat)
19/05/2021 Erhan Aslan AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Hicham L’Merrouni AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Nabil Amankour TOG AGB (zat)
19/05/2021 Furkan Ozer AGB AGB (zat)
19/05/2021 Jeroen Ezink RKDES FC Aalsmeer (zon)
18/05/2021 Mostapha el Aamrani HBOK Blauw-Wit
18/05/2021 Gary Bouwmeester FC Almere Waterwijk
18/05/2021 Mukhtar Suleiman OFC Katwijk
18/05/2021 Jonathan Richard HBOK GVVV
17/05/2021 Ruben Florijn Blauw Geel Wartburgia
13/05/2021 Tim Koning Van Nispen Wartburgia
11/05/2021 Berry Kramer FC Aalsmeer CSW
11/05/2021 Mylan Polman De Dijk Purmersteijn
06/05/2021 Romello Austin Legmeervogels HBOK
04/05/2021 Genridge Prijor Ajax Zaterdag OFC
04/05/2021 Randy Onuola VVOG OFC
04/05/2021 Darryl Baly FC Volendam OFC
03/05/2021 Stefan de Bruin AFC jeugd FC Aalsmeer
03/05/2021 Gijs van Zetten AFC (zat) AFC
03/05/2021 Sabir el Otmani DCG Pancratius
03/05/2021 Dennis Dinkgreve HBOK Pancratius
30/04/2021 Eyong Enoh Geen club Ajax zaterdag
30/04/2021 Serginio Eijken Nieuw Utrecht Wartburgia
28/04/2021 Rida Najib RODA ’46 WV-HEDW
27/04/2021 Rishi Kjensberg DWS Ilpendam
27/04/2021 Zakaria Lamhamdi FC Weesp SO Soest
26/04/2021 Fabian Baan De Meteoor (zon) De Meteoor (zat)
26/04/2021 Michiel Roosendaal AMVJ FC Hilversum
26/04/2021 Nigel Hardenberg SDZ JOS Watergraafsmeer
26/04/2021 Virgil Smith Olympia Haarlem JOS Watergraafsmeer
26/04/2021 Max Versteeg Legmeervogels JOS Watergraafsmeer
23/04/2021 Nicky Roele Marken OSV
23/04/2021 Zakaria Bakrine Hoofddorp DSOV
23/04/2021 Jumairo Lith Legmeervogels SDZ
23/04/2021 Joy Schoonhoven Sporting Almere vv Zeewolde
21/04/2021 Marius Jansen DVVA Wartburgia
19/04/2021 Kevin Owusu-Asare Purmersteijn ADO ’20
19/04/2021 Burak Bulduk AGB Velsen
19/04/2021 Halil Süzülmus AGB Velsen
19/04/2021 Tim Groenewoud SDZ Velsen
16/04/2021 Dean van Zwieten AFC (zat) AFC
14/04/2021 Aramez Poepon FC Almere De Meteoor (zon)
14/04/2021 Devinjo Plet FC Almere De Meteoor (zon)
14/04/2021 Dave Dijkhuizen IVV De Meteoor (zon)
14/04/2021 Rino Kanters IVV jeugd De Meteoor (zon)
14/04/2021 Jeffrey Wilders IVV De Meteoor (zon)
14/04/2021 Ricardo Stam Purmersteijn (zat) De Rijp
10/04/2021 Dario Lovecchio Apollon Paralimniou Swift
09/04/2021 Allon Koene SDZ HBOK
09/04/2021 Jordi de Visser Purmersteijn (zat) HBOK
09/04/2021 Kevin Hijlkema Purmersteijn (zat) HBOK
09/04/2021 Donny Ruder Buitenveldert HBOK
09/04/2021 Mariano Olf Pancratius HBOK
08/04/2021 Raymon Lagerburg SDZ Zuidvogels
07/04/2021 Thomas Verhaar Excelsior AFC
05/04/2021 Bas Blok FC Purmerend Monnickendam
05/04/2021 Dani Koster De Dijk Monnickendam
05/04/2021 Daan Pruim De Dijk Monnickendam
04/04/2021 Ralph Jurka Zonder club Swift
04/04/2021 Ron Rosenhart Swift Olympia Haarlem
03/04/2021 Jermano Lo Fo Sang OFC Olympia Haarlem
02/04/2021 Tobias de Jong Koninklijke HFC Hoofddorp
02/04/2021 Donny Kessing SDZ Hoofddorp
02/04/2021 Koen Wesdorp ASWH AFC
31/03/2021 Geronimo Comvalius Purmersteijn (zat) De Volewijckers
31/03/2021 Jerreau Cairo Zonder club De Volewijckers
31/03/2021 Demel Keenswijk DWS De Volewijckers
31/03/2021 Mitchel Vincken SDZ De Volewijckers
31/03/2021 Sammie Fiddani De Dijk SDZ
28/03/2021 Raffie Baal Purmersteijn (zat) vv Assendelft
28/03/2021 Rick Neele Purmersteijn (zat) vv Assendelft
28/03/2021 Percy Hoquee SDZ vv Assendelft
28/03/2021 Jessey Kuiper SDZ vv Assendelft
27/03/2021 Jessie Vink SDZ HBC
26/03/2021 Victor van der Linde OFC Condoria Elblag
26/03/2021 Segun Owobowale Noordwijk AFC
26/03/2021 Jip Bartels Pascoe Vale FC Ajax Zaterdag
26/03/2021 Tim Beelen OSV Kadoelen
25/03/2021 Tim van der Meulen Bennekom WV-HEDW
25/03/2021 Arie de Vreugd FC Rijnvogels FC Aalsmeer
24/03/2021 Cle Vos de Mooij Ter Leede WV-HEDW
22/03/2021 Colby Harmon WV-HEDW Swift
22/03/2021 Menno Bosch FC Abcoude Wartburgia
19/03/2021 Dean Huisman SDZ IVV
19/03/2021 Levi van der Spek CSV Apeldoorn SDZ
15/03/2021 Mex Bakker Bennekom Swift
15/03/2021 Djamai Werkzam De Dijk ADO’20
15/03/2021 Boris Santen WV-HEDW De Meer
14/03/2021 Nick van Santen Hollandia Purmersteijn
14/03/2021 Dyllan Ahinful FC Zaandam Purmersteijn
14/03/2021 Thomas Schaap Zwaluwen ’30 Purmersteijn
10/03/2021 Jasper-Ewout van Breemen-Schneider ATC’65 Hoofddorp
09/03/2021 Darrin de Meza Swift Carson Newman University
09/03/2021 Mats van der Wijst ADO’20 Swift
09/03/2021 Axel Wendt FC Rijnvogels FC Aalsmeer
05/03/2021 Achille Vaarnold Zonder club De Volewijckers
05/03/2021 Jergé Hoefdraad Zonder club De Volewijckers
05/03/2021 Tim Klaasen-Bos SDZ JOS Watergraafsmeer
05/03/2021 Oliver Rifai HBOK Hoofddorp
05/03/2021 Carlos Opoku Rijnsburgse Boys Ajax Zaterdag
04/03/2021 Kid Ronday Monnickendam ZOB
04/03/2021 Thierry van der Kooye RODA ’46 FC Aalsmeer
04/03/2021 Manolito Joren Arsenal Hoofddorp
03/03/2021 Michel van Aggele SDC Putten Ajax Zaterdag
03/03/2021 Mukhtar Suleiman OFC Hollandia
27/02/2021 Yordi Teijsse AFC Kozakken Boys
26/02/2021 Virgil Deen Swift Ajax Zaterdag
26/02/2021 Luuk Slegt Noordwijk Ajax Zaterdag
24/02/2021 Henry Opoku SDZ ADO’20
22/02/2021 Niall Raben Blauw-Wit MKS Huragan Morag (Polen)
22/02/2021 Ogulcan Sadiroglu OFC DEM
22/02/2021 Solomon Addai Pinas ZSGOWMS Loosdrecht
18/02/2021 Arsenio Dihalu AGB Fortuna Wormerveer
17/02/2021 Luc Stolker De Meer Hoofddorp
16/02/2021 Daniël Schermer Purmersteijn (zat) IVV
15/02/2021 Cani Yilmaz SDZ Fortuna Wormerveer
15/02/2021 Robin Hoogstra Purmersteijn (zat) Saenden
15/02/2021 Gennaro Liklikwatil Purmersteijn (zat) Saenden
11/02/2021 Daan Wierenga Waterwijk SDC Putten
04/02/2021 Jerry Osei Waterwijk Buitenboys
04/02/2021 Giovanni Kasanwirjo Sloterdijk Buitenboys
04/02/2021 Niels van der Steen SDO Buitenboys
04/02/2021 Gianni Rellum Ajax (zat) Buitenboys
03/02/2021 Alje Wiltenburg OFC Olympia Haarlem
28/01/2021 Stephan Veenboer Ajax (zat) SteDoCo
21/01/2021 Jake Wollgarten Ajax (zat) VVOG
21/01/2021 Jack van Moerkerk Ajax (zat) WV-HEDW
19/01/2021 Ricardo Fransberg Ajax (zat) Sparta Nijkerk
24/12/2020 Petar Stoskovic OFC SteDoCo
Pre-order de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)