Home / slideshow / Transfermarkt deel 13: Grens van 400 transfers ruimschoots gepasseerd

Transfermarkt deel 13: Grens van 400 transfers ruimschoots gepasseerd

Het is inmiddels begin juli, waardoor hoofdtrainers zich langzaam gaan voorbereiden op het nieuwe seizoen. De Amsterdamse clubs legden de oefenwedstrijden grotendeels al vast. Bij ons wordt het steeds duidelijker met welke spelers de verenigingen de voorbereiding ingaan. We konden de afgelopen dagen weer tientallen overgangen toevoegen aan onze transferlijst, die momenteel meer dan 400 namen kent.

Mis je namen in ons overzicht? Stuur ons een e-mail op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of WhatsApp ons op onze tiplijn 0629211280Klik op de naam van een speler om meer te lezen over zijn transfer.

Datum Speler Oude club Nieuwe club
06/07/2021 Sem Witteveen Geen club AFC (zat)
06/07/2021 Quincy Kluivert Geen club AFC (zat)
06/07/2021 Stef van Kleef Sloterdijk GeuzenMiddenmeer
06/07/2021 Errol Mangelmans Geen club Ankaraspor
06/07/2021 Enes Copur Geen club Ankaraspor
06/07/2021 Yasin Caliskan Geen club Ankaraspor
06/07/2021 Serkan Sezen Geen club Ankaraspor
06/07/2021 Radi Tahiri Geen club Ankaraspor
06/07/2021 Furkan Kurban Eendracht ’82 Ankaraspor
06/07/2021 Cihan Kambur DCG Ankaraspor
06/07/2021 Achraf Ariani JOGA Fortius Ankaraspor
06/07/2021 Oguz Irmark Geen club Ankaraspor
04/07/2021 Fabio Kammeron De Meteoor OFC (zat)
04/07/2021 Nassim Achekar DRC OFC (zat)
04/07/2021 Rano Burger Jong Almere City OFC
02/07/2021 Piotrek Siepatowski Geen club FC Aalsmeer
02/07/2021 Sebastian Woinski Geen club FC Aalsmeer
01/07/2021 Jawhar Ahannach ASV De Dijk SDZ
01/07/2021 Robbin Kleefstra AVV Swift SDZ
01/07/2021 Everson Bazoer JOS Watergraafsmeer (zat) SDZ
01/07/2021 Brian Sno ASV De Dijk SDZ
01/07/2021 Jackson Salumu DWS (lager elftal) SDZ
01/07/2021 Emilio Ye Pancratius SDZ
01/07/2021 Igor Dominik Pierzchala Geen club SDZ
01/07/2021 Mohammed Reda Hassani Geen club SDZ
26/06/2021 Gerben Bolten Vlug en Vaardig Pancratius (zat)
26/06/2021 Bas Klijn Amstelveen Heemraad Pancratius (zat)
26/06/2021 Boaz Blommestein AMVJ Pancratius (zat)
25/06/2021 Paco van Haagen Geen club TOG
25/06/2021 Bright Aboagye SDZ lager elftal TOG
25/06/2021 David Meijer Hardenberg ’85 TOG
25/06/2021 Oguzhan Sen Ankaraspor TOG
25/06/2021 Jefferson Montecinos JOGA Fortius TOG
25/06/2021 Murat Eyidogan Geen club TOG
25/06/2021 Darryl Bobson Geen club DWS
24/06/2021 Reda Mokhtari DCG lager elftal Vlug en Vaardig
24/06/2021 Lars Stofberg Buitenveldert Vlug en Vaardig
24/06/2021 Dave Keller Geen club WV-HEDW (zon)
24/06/2021 Kai de Geus Geen club WV-HEDW (zon)
24/06/2021 Samuel Roy Geen club WV-HEDW (zon)
24/06/2021 Jemairo Wondel Geen club WV-HEDW (zon)
24/06/2021 Christian Parra Sanches DWS lager elftal GeuzenMiddenmeer (zon)
24/06/2021 Gyamfi Onasis De Volewijckers SV Ouderkerk
24/06/2021 Alex Garin ASV Arsenal SV Ouderkerk
24/06/2021 Ramazan Ozcelik Ankaraspor DRC
24/06/2021 Recep Ozcelik Geen club DRC
24/06/2021 Ajdin Srnja Geen club DRC
24/06/2021 Barry Tjeertes Geen club DRC
24/06/2021 Buran Haci Geen club DRC
24/06/2021 Yasin Oner Geen club DRC
24/06/2021 Burak Yüksel Geen club DRC
24/06/2021 Maarten Wolters Geen club DRC
24/06/2021 Mitchell Bijvoet OSV lager elftal Kadoelen
24/06/2021 Reduan Fares IVV Jeugd Kadoelen
24/06/2021 Queentino Zinhagel Pancratius RODA ’23
24/06/2021 Rezgar Kasim Argon RODA ’23
24/06/2021 Abdullah Attalj Atletico Amsterdam RODA ’23
24/06/2021 Badr El Otmani ZSGOWMS RODA ’23
24/06/2021 Salum Elsoman DWS Jeugd RODA ’23
24/06/2021 Lars van Oerle Zeeburgia Jeugd RODA ’23
24/06/2021 Wouter Winters Argon KDO
24/06/2021 Patrick Jongeling SV Ouderkerk KDO
24/06/2021 Nabil Haddouzi Legmeervogels DCG
24/06/2021 Ismail Bouhalhoul VVA Spartaan DCG
24/06/2021 Anass Tazirane Nieuw West United DCG
24/06/2021 Zayd Rabbaj SV Hoofddorp DCG
24/06/2021 Hossam Bakhlakh VVA Spartaan DCG
24/06/2021 Sven Kolle Batavia ’90 FC Almere
24/06/2021 Wouter van der Molen Geen club FC Almere
24/06/2021 Chevon Esajas Real Sranang FC Almere
24/06/2021 Jessey Tuffour Nieuw Utrecht FC Almere
24/06/2021 Virgil Spier ASV Arsenal FC Almere
24/06/2021 Amine Bilal Sefiani Waterwijk FC Almere
20/06/2021 Taha Koleilat De Dijk (zat) Blauw-Wit
20/06/2021 Abdelhamid Maaliti ZSGOWMS Blauw-Wit
20/06/2021 Emre Karaca OSC Blauw-Wit
20/06/2021 Daverny Hijnes FC Abcoude Blauw-Wit
20/06/2021 Fahd Hasan Zuidoost United Blauw-Wit
20/06/2021 Elia Mafuta DHC De Dijk
20/06/2021 Amir Riffi RODA ’23 De Dijk
20/06/2021 Dilivio Linger Real Sranang De Dijk
20/06/2021 Obed Kwofie DEVO ’58 De Dijk
20/06/2021 Ouail El Achkar DCG jeugd AGB
20/06/2021 Adil Amghar el Yettefi DCG AGB
20/06/2021 Ismail el Khattabi De Volewijckers AGB
20/06/2021 Ismail Aferdou ZSGOWMS AGB
20/06/2021 Hassan Aanzi geen club AGB
20/06/2021 Selehattin Dagasan geen club AGB
20/06/2021 Anfernee Blanker Always Forward AGB
20/06/2021 Ferris Inyamah Always Forward AGB
20/06/2021 Nik Muller FC Zurich AFC TABA
20/06/2021 Max Marrink WV-HEDW lager elftal AFC TABA
20/06/2021 David Schrijver AVV Swift (zon) AFC TABA
20/06/2021 Mike Dijkgraaf FC Abcoude AFC TABA
20/06/2021 Sergio Nieto Solis Kampong AFC TABA
20/06/2021 Pepe Dekker Kampong AFC TABA
20/06/2021 Oussama Zeamari Geen club Wartburgia
20/06/2021 Reyza Branellec Geen club Wartburgia
20/06/2021 Elian Niemans Olympia Haarlem Wartburgia
20/06/2021 Marwan Bouchlarham Germaan/De Eland Pancratius
18/06/2021 Wibout de Vetten Hoofddorp AFC (zat)
18/06/2021 Omar el Aamran Hoofddorp DCG
18/06/2021 Miliano Groenbast Hoofddorp Koninklijke HFC
18/06/2021 Elroy Tuur Legmeervogels EDO
18/06/2021 Quint Piris Legmeervogels RODA ’23
18/06/2021 Othman Lechkar Legmeervogels DSOV
18/06/2021 Regilio Kranenburg Legmeervogels FC Abcoude
18/06/2021 Veirano Slager FC Almere Legmeervogels
18/06/2021 Miquel Welles Batavia ’90 Legmeervogels
18/06/2021 Mohammed Diouri FC De Bilt Legmeervogels
18/06/2021 Hillyano van Loon FC De Bilt Legmeervogels
18/06/2021 Randill Verwey JOS Watergraafsmeer Legmeervogels
18/06/2021 Kevin Hijlkema Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
18/06/2021 Url Correa JOGA Fortius (zat) GeuzenMiddenmeer (zon)
18/06/2021 Javier Hard JOGA Fortius (zat) GeuzenMiddenmeer (zon)
18/06/2021 Jacob van Wieren Sporting ’70 Overamstel
18/06/2021
Tom van Bremen
Overamstel
18/06/2021
Demi Loet-Loetoer
Overamstel
18/06/2021 Pim Weel AVV Swift DVVA
18/06/2021 Jules Oomen Buitenveldert DVVA
18/06/2021 Sander Fillet AVV Swift DVVA
18/06/2021 Jay Simons Hollandia DVVA
18/06/2021 Niels Bouwman Sparta Nijkerk O23 DVVA
18/06/2021 Wouter Vente Geen club DVVA
18/06/2021 Denzel de Landes Arsenal DVVA
18/06/2021 Ahmed Blazquez Blauw-Wit DSOV
18/06/2021 Fouad Maachou Blauw-Wit DSOV
18/06/2021 Derrick Barrima De Volewijckers DSOV
18/06/2021 Caglar Balci HYS Ankaraspor
18/06/2021 Stephan Ket De Meteoor Schoten
18/06/2021 Rico Hoeboer Buitenveldert Hoofddorp (zat)
18/06/2021 Aziz Ercan Buitenveldert Hoofddorp (zat)
18/06/2021 Yassin Roosblad Zeeburgia Stormvogels
18/06/2021 Landry Monni OSV Sporting Krommenie
18/06/2021 Stephan de Jong HBOK Monnickendam
18/06/2021 Nick Borgman ADO ’20 DRC
18/06/2021 Omer Ozcelik AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Muslum Yalin AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Salih Kuzal AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Burak Karakurt AGB (lager elftal) DRC
18/06/2021 Mustafa Kiytik Ankaraspor DRC
18/06/2021 Ramacan Ozcelik Ankaraspor DRC
17/06/2021 Lorenzo Kaisam Zuidoost United De Dijk (zat)
17/06/2021 Maurice de Ridder De Meteoor De Dijk (zat)
17/06/2021 Ricky Kreft Beemster De Dijk (zat)
17/06/2021 Donny Bos IVV De Dijk (zat)
17/06/2021 Earl Panka Germaan/De Eland De Dijk (zat)
17/06/2021 Mike Stoekenbroek Alkmaarsche Boys De Dijk (zat)
17/06/2021 Massimo Kammeron FC Purmerend IVV
17/06/2021 Milan Looijer FC Almere IVV
17/06/2021 Amine Ennali Nieuw West United JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Brian de Mijttenaere FC Abcoude JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Friso Drewes SV Achterveld JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Ruan Hamer Geen club JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Jonathan Johnson AFC TABA JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Barry van de Winkel SV Lelystad JOS Watergraafsmeer (zat)
17/06/2021 Max Krake ATC ’65 AMVJ
17/06/2021 Dion Reuvekamp Amstelveen Heemraad AMVJ
17/06/2021 Sil Paddenburg Geen club AMVJ
17/06/2021 Juan Goez Cordoba JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Miguel Goez Cordoba JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Deyvi Andres Goez Cordoba JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Steven Munoz Torres JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Andres Verstappen JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Andre Jesus Cunha Oliveira JOGA Fortius AFC TABA
17/06/2021 Revellinio Slijters AGB JOS Watergraafsmeer
17/06/2021 Glenn Meeuwsen Spakenburg JOS Watergraafsmeer
16/06/2021 Yoram Zandvliet De Volewijckers Batavia ’90
16/06/2021 Abdennour el Fazazi JOS Watergraafsmeer FC Weesp
16/06/2021 Moustafa Jabi JOS Watergraafsmeer FC Weesp
16/06/2021 Buddie Buddenberg FC Weesp Geinburgia
16/06/2021 Nizar Yakhlaf FC Weesp BFC
16/06/2021 Bart Tijnagel FC Weesp BFC
16/06/2021 Redouan Amhaouch Nieuw Sloten Blauw-Wit
16/06/2021 Genroy Wielingen vv UNO Blauw-Wit
16/06/2021 Ibrahim Bousklaoui VVA Spartaan Blauw-Wit
16/06/2021 Mo El Hadad Hakim VVA Spartaan Blauw-Wit
16/06/2021 Khalid Ouarhris De Volewijckers Blauw-Wit
16/06/2021 Abdelilah Ben Kaddour Geen club Blauw-Wit
16/06/2021 Redouan El Bousklaoui Geen club Blauw-Wit
16/06/2021 Bilal El Yacoubi United Davo Blauw-Wit
16/06/2021 Kemal Gezer Arsenal Blauw-Wit
16/06/2021 Bruno Nizza ZSGOWMS De Kennemers
16/06/2021 Giovanni Cyrus De Volewijckers De Kennemers
16/06/2021 Bryce Day Ouderkerk Sporting Martinus
16/06/2021 Jay Day Ouderkerk Sporting Martinus
16/06/2021 Tobias Pontow TSV Eintracht Karsfeld (DUI) Swift (zon)
16/06/2021 Stijn van der Slot DePaul Blue Demons (USA) Swift (zon)
16/06/2021 Jasper van Trigt Hillegom Swift (zon)
16/06/2021 Tom Straver Ouderkerk Swift (zon)
16/06/2021 Branco Verhoef Purmersteijn DZS
16/06/2021 Donny Gever Purmersteijn (zat) DZS
16/06/2021 Patrick Sombroek Purmersteijn (zat) EVC
16/06/2021 Kevin Grent ZOB De Zouaven
16/06/2021 Jan Pieter van der Vis Monnickendam Marken
16/06/2021 Arno Boes Monnickendam Marken
16/06/2021 Kik Braspenning FC Volendam jeugd Monnickendam
16/06/2021 Dion Verheijen Purmersteijn jeugd Monnickendam
16/06/2021 Zohair Karami Zaandijk FC Amsterdam
16/06/2021 Daninho Doorson Zaandijk FC Amsterdam
16/06/2021 Meric Dalkiran De Meer Rood Wit Zaanstad
16/06/2021 Jeffrey Koreman Monnickendam KFC
16/06/2021 Beer de Vos Jong FC Volendam OFC
16/06/2021 Derwin Martina Noordwijk OFC
16/06/2021 Alessio Kasanwirjo Sloterdijk ZCFC
16/06/2021 Saverio Kasanwirjo Sloterdijk ZCFC
16/06/2021 Marvin Cairo Amstelveen Heemraad FC Zaandam
16/06/2021 Saifedinne el Abid Blauw Wit FC Zaandam
16/06/2021 Gio Cario DRC Nieuw Utrecht
16/06/2021 Again Bel DWS Nieuw Utrecht
16/06/2021 Ismaïl Sardi FC Amsterdam Nieuw Utrecht
16/06/2021 Jessie Tuffour Nieuw Utrecht FC Almere
16/06/2021 Jordan de Jong De Dijk Fortuna Wormerveer
16/06/2021 Emre Bilgin AGB Fortuna Wormerveer
16/06/2021 Matthias Ginther TOS-Actief
16/06/2021 Thomas Jansma Haarlem Kennemerland TOS-Actief
15/06/2021 Max Veerman Jong FC Volendam OFC
15/06/2021 Joey Groenbast Sutherland Sharks OFC
15/06/2021 Terzo Stemerdink HBOK Ajax Zaterdag 2
15/06/2021 Floris Reurts SDZ Hoofddorp
15/06/2021 Shanon Schet FC Zaandam Arsenal
15/06/2021 Sagar Naik FC Breukelen Arsenal
15/06/2021 Chevaz Levant Olympia Haarlem Arsenal
15/06/2021 Kayne Elmensdorp SDZ lager elftal Arsenal
15/06/2021 Mansoure Andji SDZ lager elftal Arsenal
15/06/2021 Steve Promes Waterwijk
15/06/2021 Keano Maduro SV Dakota (Aruba) Waterwijk
15/06/2021 Hartleyson Dometilia Germaan/De Eland Waterwijk
13/06/2021 Mircle Elstak Telstar Purmersteijn
12/06/2021 Dario de Falco DEVO’58 TOS-Actief
12/06/2021 Niels Disveld Wartburgia TOS-Actief
12/06/2021 Giorgio David Delgado DWS jeugd TOS-Actief
11/06/2021 Nydel Forgweh Koninklijke HFC De Dijk
10/06/2021 Yassine El Haddad DCG AGB (zat)
10/06/2021 Sergio Comvalius DCG ZSGOWMS
10/06/2021 Huzeyfe Atak Buitenveldert lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Ugur Eyuboglu AGB lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Oguzhan Atak Arsenal Eendracht ’82
10/06/2021 Mustafa Curuk Zeeburgia Eendracht ’82
10/06/2021 Mohammed Taoufiq RODA ’23 Eendracht ’82
10/06/2021 Sefa Izmir AGB lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Furkan Ozturk AGB lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Berke Agdas ZSGOWMS lager elftal Eendracht ’82
10/06/2021 Tolga Buyuksahin DCG Eendracht ’82
07/06/2021 Radsney Rijssel Geen club SDZ
07/06/2021 Davey Claus SDZ HBOK
07/06/2021 Splinter de Mooij Feyenoord jeugd AFC
07/06/2021 Noureddine Harrouni DWS DCG
07/06/2021 Anass Benhammouch DWS DCG
07/06/2021 Ike Nanka-Bruce FC Den Helder DWS
07/06/2021 Jean Pierre Kerkeboom DSOV DWS
07/06/2021 Jason Dasburg FC Boshuizen DWS
07/06/2021 Solomon Addai Pinas ZSGOWMS DWS
28/05/2021 Rahim Abdul FC Boshuizen Purmersteijn
28/05/2021 Jerry Osei Waterwijk Legmeervogels
27/05/2021 Daley Venghaus Badhoevedorp De Volewijckers
27/05/2021 Joshua Zaandam sv Beemster OSV
27/05/2021 Jerven Devid CTO ’70 Zwaluwen ’30
27/05/2021 Renaldo Jongebloet IVV HBOK
27/05/2021 Moaad el Aakel Geen club Blauw-Wit
27/05/2021 Tarkan Sahin Geen club Blauw-Wit
23/05/2021 Syrano Morrison AFC Loosdrecht
23/05/2021 Mervelino Olijfveld WV-HEDW Loosdrecht
23/05/2021 Adil Jamal Blauw-Wit OSV
22/05/2021 Harun Cinar WV-HEDW 2 De Dijk
22/05/2021 Sammy Gemmel AFC (zat) De Dijk
22/05/2021 Max Klink Wartburgia De Dijk
22/05/2021 Niels Neering FC Breukelen De Dijk
22/05/2021 Bud Water HBOK SV Zandvoort
20/05/2021 Chakib Tayeb JOS Watergraafsmeer Blauw-Wit
20/05/2021 Mitchell Kogeldans NVC FC Almere
20/05/2021 Jaël Vreugd JSV Nieuwegein FC Almere
20/05/2021 Niels van der Zaal Unicum FC Almere
20/05/2021 Joost Hommenga WV-HEDW Wartburgia
19/05/2021
Mouhsine El Yaacoubi
AGB (zat)
19/05/2021
Salah Hamza Aharar
AGB (zat)
19/05/2021
Achmed El Fazazi
AGB (zat)
19/05/2021 Hamza Azar AGB (zat)
19/05/2021 Emre Ekinci AGB AGB (zat)
19/05/2021 Bilal el Achkar AGB AGB (zat)
19/05/2021 Ibrahim Khamal AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Anouar Bennajem AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021
Oussama Boudchourt
AGB (zat)
19/05/2021 Oguzhan Yilmaz AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Hakim Boudchourt DCG AGB (zat)
19/05/2021 Ahmet Cintan AGB (zat)
19/05/2021 Zoubeir Abou Allal AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Kursat Cinar AGB (zat)
19/05/2021 Erhan Aslan AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Hicham L’Merrouni AGB lager elftal AGB (zat)
19/05/2021 Nabil Amankour TOG AGB (zat)
19/05/2021 Furkan Ozer AGB AGB (zat)
19/05/2021 Jeroen Ezink RKDES FC Aalsmeer (zon)
18/05/2021 Mostapha el Aamrani HBOK Blauw-Wit
18/05/2021 Gary Bouwmeester FC Almere Waterwijk
18/05/2021 Mukhtar Suleiman OFC Katwijk
18/05/2021 Jonathan Richard HBOK GVVV
17/05/2021 Ruben Florijn Blauw Geel Wartburgia
13/05/2021 Tim Koning Van Nispen Wartburgia
11/05/2021 Berry Kramer FC Aalsmeer CSW
11/05/2021 Mylan Polman De Dijk Purmersteijn
06/05/2021 Romello Austin Legmeervogels HBOK
04/05/2021 Genridge Prijor Ajax Zaterdag OFC
04/05/2021 Randy Onuola VVOG OFC
04/05/2021 Darryl Baly FC Volendam OFC
03/05/2021 Stefan de Bruin AFC jeugd FC Aalsmeer
03/05/2021 Gijs van Zetten AFC (zat) AFC
03/05/2021 Sabir el Otmani DCG Pancratius
03/05/2021 Dennis Dinkgreve HBOK Pancratius
30/04/2021 Eyong Enoh Geen club Ajax zaterdag
30/04/2021 Serginio Eijken Nieuw Utrecht Wartburgia
28/04/2021 Rida Najib RODA ’46 WV-HEDW
27/04/2021 Rishi Kjensberg DWS Ilpendam
27/04/2021 Zakaria Lamhamdi FC Weesp SO Soest
26/04/2021 Fabian Baan De Meteoor (zon) De Meteoor (zat)
26/04/2021 Michiel Roosendaal AMVJ FC Hilversum
26/04/2021 Nigel Hardenberg SDZ JOS Watergraafsmeer
26/04/2021 Virgil Smith Olympia Haarlem JOS Watergraafsmeer
26/04/2021 Max Versteeg Legmeervogels JOS Watergraafsmeer
23/04/2021 Nicky Roele Marken OSV
23/04/2021 Zakaria Bakrine Hoofddorp DSOV
23/04/2021 Jumairo Lith Legmeervogels SDZ
23/04/2021 Joy Schoonhoven Sporting Almere vv Zeewolde
21/04/2021 Marius Jansen DVVA Wartburgia
19/04/2021 Kevin Owusu-Asare Purmersteijn ADO ’20
19/04/2021 Burak Bulduk AGB Velsen
19/04/2021 Halil Süzülmus AGB Velsen
19/04/2021 Tim Groenewoud SDZ Velsen
16/04/2021 Dean van Zwieten AFC (zat) AFC
14/04/2021 Aramez Poepon FC Almere De Meteoor (zon)
14/04/2021 Devinjo Plet FC Almere De Meteoor (zon)
14/04/2021 Dave Dijkhuizen IVV De Meteoor (zon)
14/04/2021 Rino Kanters IVV jeugd De Meteoor (zon)
14/04/2021 Jeffrey Wilders IVV De Meteoor (zon)
14/04/2021 Ricardo Stam Purmersteijn (zat) De Rijp
10/04/2021 Dario Lovecchio Apollon Paralimniou Swift
09/04/2021 Allon Koene SDZ HBOK
09/04/2021 Jordi de Visser Purmersteijn (zat) HBOK
09/04/2021 Donny Ruder Buitenveldert HBOK
09/04/2021 Mariano Olf Pancratius HBOK
08/04/2021 Raymon Lagerburg SDZ Zuidvogels
07/04/2021 Thomas Verhaar Excelsior AFC
05/04/2021 Bas Blok FC Purmerend Monnickendam
05/04/2021 Dani Koster De Dijk Monnickendam
05/04/2021 Daan Pruim De Dijk Monnickendam
04/04/2021 Ralph Jurka Zonder club Swift
04/04/2021 Ron Rosenhart Swift Olympia Haarlem
03/04/2021 Jermano Lo Fo Sang OFC Olympia Haarlem
02/04/2021 Tobias de Jong Koninklijke HFC Hoofddorp
02/04/2021 Donny Kessing SDZ Hoofddorp
02/04/2021 Koen Wesdorp ASWH AFC
31/03/2021 Geronimo Comvalius Purmersteijn (zat) De Volewijckers
31/03/2021 Jerreau Cairo Zonder club De Volewijckers
31/03/2021 Demel Keenswijk DWS De Volewijckers
31/03/2021 Mitchel Vincken SDZ De Volewijckers
31/03/2021 Sammie Fiddani De Dijk SDZ
28/03/2021 Raffie Baal Purmersteijn (zat) vv Assendelft
28/03/2021 Rick Neele Purmersteijn (zat) vv Assendelft
28/03/2021 Percy Hoquee SDZ vv Assendelft
28/03/2021 Jessey Kuiper SDZ vv Assendelft
27/03/2021 Jessie Vink SDZ HBC
26/03/2021 Victor van der Linde OFC Condoria Elblag
26/03/2021 Segun Owobowale Noordwijk AFC
26/03/2021 Jip Bartels Pascoe Vale FC Ajax Zaterdag
26/03/2021 Tim Beelen OSV Kadoelen
25/03/2021 Tim van der Meulen Bennekom WV-HEDW
25/03/2021 Arie de Vreugd FC Rijnvogels FC Aalsmeer
24/03/2021 Cle Vos de Mooij Ter Leede WV-HEDW
22/03/2021 Colby Harmon WV-HEDW Swift
22/03/2021 Menno Bosch FC Abcoude Wartburgia
19/03/2021 Dean Huisman SDZ IVV
19/03/2021 Levi van der Spek CSV Apeldoorn SDZ
15/03/2021 Mex Bakker Bennekom Swift
15/03/2021 Djamai Werkzam De Dijk ADO’20
15/03/2021 Boris Santen WV-HEDW De Meer
14/03/2021 Nick van Santen Hollandia Purmersteijn
14/03/2021 Dyllan Ahinful FC Zaandam Purmersteijn
14/03/2021 Thomas Schaap Zwaluwen ’30 Purmersteijn
10/03/2021 Jasper-Ewout van Breemen-Schneider ATC’65 Hoofddorp
09/03/2021 Darrin de Meza Swift Carson Newman University
09/03/2021 Mats van der Wijst ADO’20 Swift
09/03/2021 Axel Wendt FC Rijnvogels FC Aalsmeer
05/03/2021 Achille Vaarnold Zonder club De Volewijckers
05/03/2021 Jergé Hoefdraad Zonder club De Volewijckers
05/03/2021 Tim Klaasen-Bos SDZ JOS Watergraafsmeer
05/03/2021 Oliver Rifai HBOK Hoofddorp
05/03/2021 Carlos Opoku Rijnsburgse Boys Ajax Zaterdag
04/03/2021 Kid Ronday Monnickendam ZOB
04/03/2021 Thierry van der Kooye RODA ’46 FC Aalsmeer
04/03/2021 Manolito Joren Arsenal Hoofddorp
03/03/2021 Michel van Aggele SDC Putten Ajax Zaterdag
03/03/2021 Mukhtar Suleiman OFC Hollandia
27/02/2021 Yordi Teijsse AFC Kozakken Boys
26/02/2021 Virgil Deen Swift Ajax Zaterdag
26/02/2021 Luuk Slegt Noordwijk Ajax Zaterdag
24/02/2021 Henry Opoku SDZ ADO’20
22/02/2021 Niall Raben Blauw-Wit MKS Huragan Morag (Polen)
22/02/2021 Ogulcan Sadiroglu OFC DEM
22/02/2021 Solomon Addai Pinas ZSGOWMS Loosdrecht
18/02/2021 Arsenio Dihalu AGB Fortuna Wormerveer
17/02/2021 Luc Stolker De Meer Hoofddorp
16/02/2021 Daniël Schermer Purmersteijn (zat) IVV
15/02/2021 Cani Yilmaz SDZ Fortuna Wormerveer
15/02/2021 Robin Hoogstra Purmersteijn (zat) Saenden
15/02/2021 Gennaro Liklikwatil Purmersteijn (zat) Saenden
11/02/2021 Daan Wierenga Waterwijk SDC Putten
04/02/2021 Jerry Osei Waterwijk Buitenboys
04/02/2021 Giovanni Kasanwirjo Sloterdijk Buitenboys
04/02/2021 Niels van der Steen SDO Buitenboys
04/02/2021 Gianni Rellum Ajax (zat) Buitenboys
03/02/2021 Alje Wiltenburg OFC Olympia Haarlem
28/01/2021 Stephan Veenboer Ajax (zat) SteDoCo
21/01/2021 Jake Wollgarten Ajax (zat) VVOG
21/01/2021 Jack van Moerkerk Ajax (zat) WV-HEDW
19/01/2021 Ricardo Fransberg Ajax (zat) Sparta Nijkerk
24/12/2020 Petar Stoskovic OFC SteDoCo
Pre-order de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)