Home / slideshow / Transfermarkt deel 14: nog eens 80 overschrijvingen gemeld

Transfermarkt deel 14: nog eens 80 overschrijvingen gemeld

Maandagavond sloot de overschrijvingstermijn en dat betekent dat spelers in principe niet meer kunnen wisselen van club. Zondag publiceerden we een transferoverzicht en sindsdien zijn er zo’n 80 overschrijvingen bij ons binnen gekomen. De teller staat nu op 449.

De komende dagen zullen we dit nog verder aanvullen en het overzicht zo hopelijk compleet maken. Missen er namen in ons overzicht? Stuur ons een e-mail op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of WhatsApp ons op onze tiplijn 0629211280. Klik op de naam van een speler om meer te lezen over zijn transfer.

Datum Speler Oude club Nieuwe club
16/06/2020 Jordy Geervliet Buitenveldert De Dijk (zat)
16/06/2020 Omar Hamelynck RODA ’23 Swift (zon)
16/06/2020 Rien de Jong Van Nispen Swift (zon)
16/06/2020 Laurens Matla Ariston ’80 Swift (zon)
16/06/2020 Robbin Kooiman Swift (zon)
16/06/2020 Jens Bakker JOS Watergraafsmeer Swift (zon)
16/06/2020 Francis Hocks Buitenboys Swift (zon)
16/06/2020 Anders Kristensen Swift 2 (zat) Swift (zon)
16/06/2020 Mike Jurriaans Badhoevedorp
Pancratius lager elftal
16/06/2020 Davey Ballman Badhoevedorp
Pancratius lager elftal
16/06/2020 Abdel Ali El-Jay Nieuw-Sloten Badhoevedorp
16/06/2020 Cihan Mese Olympia Haarlem Badhoevedorp
16/06/2020 Deniz Vurgun Legmeervogels Badhoevedorp
16/06/2020 Deniz Vurgun Eendracht’82
Olympia Haarlem (zon)
16/06/2020 Bas Markus Pancratius (zon) CTO’70
16/06/2020 Danny de Bruin Hoofddorp
Sporting Martinus
16/06/2020 Robbert Rooth Arsenal Hoofddorp (zat)
16/06/2020 Angelo Lioe-A-Tjam Zuidoost United
Olympia Haarlem
16/06/2020 Abraham Anane NFC United/DAVO
16/06/2020 Kofi Amoako NFC United/DAVO
16/06/2020 Amos Appenteng NFC United/DAVO
16/06/2020 Gio Cairo Real Sranang DRC
16/06/2020 Deó Sinduhije FC Aalsmeer Stormvogels
15/06/2020 Jessey Kuiper Zaanlandia SDZ
15/06/2020 Percy Hoquee Zaanlandia SDZ
15/06/2020 Mitch van Ankeren Sporting Krommenie (zon) Kadoelen
15/06/2020 Ismaël Aitomar De Dijk (zat) Kadoelen
15/06/2020 Yassir Azaoumi De Dijk (zat) Kadoelen
15/06/2020 Jurre de Boer HBOK jeugd Kadoelen
15/06/2020 Toon van der Waal HBOK jeugd Kadoelen
15/06/2020 Joy van Groningen HBOK jeugd Kadoelen
15/06/2020 Boris van Leeuwen HBOK jeugd Kadoelen
15/06/2020 Daimy Lima da Graca HBOK jeugd Kadoelen
15/06/2020 Roy Dors NFC Kadoelen
15/06/2020 Shrino Lee NFC Kadoelen
15/06/2020 Issam Ekdiha geen club Kadoelen
15/06/2020 Frans Beugel DRC Kadoelen
15/06/2020 Umit Parmaksiz Eendracht’82
Rood-Wit Zaanstad
15/06/2020 Lendll Keizerweerd NFC WSV’30
15/06/2020 Kennena Ebulueh Zeeburgia KFC
15/06/2020 Mohamed Chih Hoofddorp OFC
15/06/2020 Ferris Inyamah Always Forward OFC
15/06/2020 Abdelmalek el Hasnaoui Sportlust ’46 OFC
15/06/2020 Maxwell Frimpong AFC DEM
15/06/2020 Tim Ruder OFC Flamingo’s
15/06/2020 Duko de Vries Swift FC Castricum
15/06/2020 Miran Begovic Pumersteijn (zat)
Purmersteijn jeugd
15/06/2020 Lorenzo Dragtenstein Zaanlandia Monnickendam
15/06/2020 Jeffrey Koreman SV Marken Monnickendam
15/06/2020 Arno Boes SV Marken Monnickendam
15/06/2020 Gyamfi Onassis ASV Arsenal De Volewijckers
15/06/2020 Shaquille Rellum De Volewijkcers Ilpendam
15/06/2020 Frank Bos Wherevogels Ilpendam
15/06/2020 Tim van Putten ZOB lager elftal Ilpendam
15/06/2020 Fabian Dremmer ZOB jeugd Ilpendam
15/06/2020 Massimo Kammeron De Meteoor (zon) FC Purmerend
15/06/2020 Chris Zaidi IVV Delta Sports’95
15/06/2020 Yorick van der Deijl Legmeervogels IVV
15/06/2020 Gregory Scheltens Zeeburgia Zwaluwen’30
15/06/2020 Charlie Windhorst DVVA DWB
15/06/2020 Jay Jay Beemsterboer Buitenveldert Spartanen
15/06/2020 Kevin Duman Zeeburgia Hooglanderveen
15/06/2020 Amine Aboutaleb OSV SV Marken
15/06/2020 Mohamed el Boughlali OSV SV Marken
15/06/2020 Achraf el Aslouni Assendelft Ajax (zat)
15/06/2020 Virgil Marceli FC Amsterdam De Volewijckers
15/06/2020 Alessandro de Vries Hollandia jeugd De Volewijckers
15/06/2020 Serge van den Ban geen club De Volewijckers
15/06/2020
Stefan Hengelmolen
De Volewijckers
15/06/2020 Ahmed Yonis DSOV lager elftal Sloterdijk
15/06/2020 Zoran Simun geen club Sloterdijk
15/06/2020 Brandon Lanslow RAP lager elftal Sloterdijk
15/06/2020 Goksel Colak AGB lager elftal Sloterdijk
15/06/2020 Arsenio Snijders geen club Sloterdijk
15/06/2020 Kay van den Burg TOB
De Dijk lager elftal
15/06/2020 Johnny Mulder TOB De Dijk jeugd
14/06/2020 Nicky Roele OSV SV Marken
14/06/2020 Maxim Stefels Diemen Ajax zat 3
14/06/2020 Isaac Konadu Zeeburgia ASV Arsenal
14/06/2020 Denzel de Landes De Meer ASV Arsenal
13/06/2020 Levy van Hamersveld TBH De Meer (zat)
13/06/2020 Marlon Amankwah SDO
Purmersteijn (zon)
13/06/2020 Halit Tarhan AGB Eendracht ’82
13/06/2020 Mohamed Aznag DWS Eendracht ’82
13/06/2020 Mohamed Darir DWS Eendracht ’82
13/06/2020 Anilcan Yildirim AGB Eendracht ’82
13/06/2020 Selimhan Unal AGB Eendracht ’82
13/06/2020 Yasin Sakalioglu VVA Spartaan Eendracht ’82
13/06/2020 Abdelilah Oulhou Portugal Amsterdam Eendracht ’82
13/06/2020 Younes Aitelhay sv Dios Eendracht ’82
13/06/2020 Achraf Margich Blauw-Wit Beursbengels Eendracht ’82
13/06/2020 Feytullah Olgun Blauw-Wit Beursbengels Eendracht ’82
13/06/2020 Delano Patrick DWS Eendracht ’82
13/06/2020 Samet Tirpanci DWS Eendracht ’82
13/06/2020 Sabri Simsek AGB Eendracht ’82
13/06/2020 Mustafa Kaya AGB Eendracht ’82
13/06/2020 Nick Maijenburg Purmersteijn (zat) FC Purmerend
13/06/2020 Serginio Eijken Blauw-Wit Beursbengels Nieuw Utrecht
13/06/2020 Issam El Bakkali De Volewijckers DWS
13/06/2020 Stephan de Jong JOS Watergraafsmeer (zon) HBOK
12/06/2020 Cevic Petronella Geen club FC Weesp
12/06/2020 Mo Maach Nederhorst FC Weesp
12/06/2020 Renzo Ferrera Geen club FC Weesp
12/06/2020 Mohammed Emrane VVA Spartaan FC Weesp
12/06/2020 Mitchel Koopmans Zaal FC Weesp FC Weesp
12/06/2020 Zakaria Aydars Buitenveldert FC Weesp
12/06/2020 Sjors Duijnmaijer Geinburgia FC Weesp
11/06/2020 Cequinio Esajas DWS ASV Arsenal
11/06/2020 Fons Nijenhuis Sporting Almere ASV Arsenal
11/06/2020 Younes Lunes Swift ASV Arsenal
11/06/2020 Daniel Ben-Ami De Foresters ASV Arsenal
11/06/2020 Raphael Fraser SVIJ ASV Arsenal
11/06/2020 Joshua Captain Kwabena Antwi ZSGOWMS ASV Arsenal
11/06/2020 Vynicio Dompig AMVJ ASV Arsenal
11/06/2020 Justin Moestadja Saenden ASV Arsenal
11/06/2020 Jamal Dibi Geen club ASV Arsenal
10/06/2020 David Zwiebel HBOK FC Zaandam
10/06/2020 Roy Deken Ajax (zat) Koninklijke HFC
10/06/2020 Lorenzo Gerritsen Legmeervogels KDO
09/06/2020 Guillermo Mormon Geen club Ankaraspor
09/06/2020 Soufyan Riani JOS Watergraafsmeer (zat) Ankaraspor
09/06/2020 Ibrahim Belhadi geen club Ankaraspor
09/06/2020 Doganay Göc ZSGOWMS Ankaraspor
09/06/2020 Gregory Grot Overamstel Ankaraspor
08/06/2020 Jessey Tuffour Blauw-Wit Beursbengels FC Abcoude
08/06/2020 Giovanni Zebega Blauw-Wit Beursbengels Ankaraspor
08/06/2020 Giovanni Boezerman Blauw-Wit Beursbengels Ankaraspor
08/06/2020 Loek Jacobs EVV OSV
07/06/2020 Mohammed Ajnane Purmersteijn (zon) AFC’34
07/06/2020 Mauritsio Helstone AFC (zat) VV Dongen
07/06/2020 Furkan Koc Eendracht’82 TOB
07/06/2020 Kivilcim Ugurlu De Volewijckers 2 TOB
06/06/2020 Jeroen Ezink FC Aalsmeer (zon)
RKDES
05/06/2020 Kobe Wielkens ASV Arsenal
Koninklijke HFC Onder 21
05/06/2020 Giliano Eijken FC Aalsmeer Argon
05/06/2020 Marwin Samseer ASV Arsenal Argon
05/06/2020 Frank Oude Avenhuis G.V. Groen Geel Groningen De Meer (zon)
05/06/2020 Emre Dalikran AFC 2 De Meer (zon)
05/06/2020 Meric Dalikran AFC lager elftal De Meer (zon)
05/06/2020 Roberto van Brakel JOS Watergraafsmeer De Meer (zon)
05/06/2020 Jasper Santen WV-HEDW De Meer (zon)
05/06/2020 Anthony Martinus IVV De Meer (zon)
05/06/2020 Luc Stolker KVV Quick’20 Oldenzaal De Meer (zon)
05/06/2020 Dayen Gentenaar AFC jeugd De Meer (zon)
04/06/2020 Victor Beker Swift
Morningside College
04/06/2020 Yasin Poyraz AGB
JOS Watergraafsmeer
04/06/2020 Daan Walraven WV-HEDW Ter Leede
03/06/2020 Danny Goedkoop AFC (zat) IVV
03/06/2020 Wessel Westerhof AFC (zat) IVV
31/05/2020 Raman Ramkhelawan AFC 2 De Dijk
31/05/2020 Blagoje Giljaca Zeeburgia jeugd De Dijk
31/05/2020 Dani Koster Monnickendam De Dijk
31/05/2020 Lennart Volbeda Victoria
De Meteoor (zon)
31/05/2020 Saied Mostafa De Meteoor (zat) De Dijk (zat)
31/05/2020 Sean Engeln De Meteoor (zat)
Sporting Martinus (zat)
28/05/2020 Jordy Stuurman Sporting Almere Geinburgia
26/05/2020 Bruce Ket Sloterdijk Velsen
26/05/2020 Frencil Lewis Sloterdijk Velsen
26/05/2020 Gianni Refos Zeeburgia
Durham AFC
26/05/2020 Genaro Snijders DHSC FC Abcoude
26/05/2020 Calvin Valies geen club FC Aalsmeer
26/05/2020 Illias Boudini Ajax (zat) Katwijk O23
25/05/2020 Marwan Bouchlarham Germaan/De Eland (zat) Elinkwijk
25/05/2020 Junny Cordoba Arsenal Nederhorst
25/05/2020 Levi Matsari Arsenal Nederhorst
25/05/2020 Gregory Martin DWS Velsen
24/05/2020 Bob van Dijk AFC (zat) AFC O21
24/05/2020 Ogulcan Sadrioglu geen club OFC
24/05/2020 Pepijn de Mari AMVJ
Amstelveen Heemraad
24/05/2020 Mourad Aitja NFC
Amstelveen Heemraad
24/05/2020 Jordy Coenraad Pancratius (zon)
Amstelveen Heemraad
24/05/2020 Jair Cruden Pancratius (zon)
Amstelveen Heemraad
24/05/2020 Calvin Dreesde FC Boshuizen
Amstelveen Heemraad
24/05/2020 Jamel Tilon JOS Watergraafsmeer Waterwijk
24/05/2020 Mats Kreek Mercyhurst University (VS) Waterwijk
24/05/2020 Lesley Vlieger FC Almere Waterwijk
24/05/2020 Peter van Dongen FC Almere Waterwijk
24/05/2020 Gijs Roelofsen FC Almere Waterwijk
24/05/2020 Nick Baggelaar FC Almere Waterwijk
24/05/2020 Barry Smitz FC Almere Waterwijk
24/05/2020 Douwe Willemars FC Almere Waterwijk
24/05/2020 Soufyan El Azzahi FC Almere Waterwijk
24/05/2020 Darrel Martin Zeeburgia Waterwijk
24/05/2020 Achmed Disi NVC Waterwijk
24/05/2020 Jovario Tilburg Spakenburg 2 Waterwijk
24/05/2020 Sven Keijzer AFC’34 De Volewijckers
24/05/2020 Madjerno Baal De Wherevogels (zat) De Volewijckers
24/05/2020 Dwain Nijon Purmersteijn (zat) De Volewijckers
22/05/2020 Gioney Capello geen club AGB
21/05/2020 Oseanu Doorn AGB Arsenal
21/05/2020 Quincy Ceder TABA Nederhorst
21/05/2020 Felix Yorks Germaan/De Eland Nederhorst
21/05/2020 Philip Halfhide Germaan/De Eland Nederhorst
21/05/2020 Jamil Held Zeeburgia Legmeervogels
21/05/2020 Daan Duizendstra RKDES FC Aalsmeer
21/05/2020 Giovanni Santangelo FC Aalsmeer
Amstelveen Heemraad
19/05/2020 Rick Kreft IVV Beemster (zat)
19/05/2020 Jesse Kramer FC Zaandam
Purmersteijn (zat)
18/05/2020 Nick Stuurman Sporting Almere Geinburgia
18/05/2020 Kevin Kross Geen club Geinburgia
18/05/2020 Davey de Haze IVV OSV
18/05/2020 Martijn Guitink RODA ’23
Sporting Martinus
16/05/2020 Pelle van Nieuwkerk Swift DVVA
16/05/2020 Casper Bos Loosdrecht (lager elftal) DVVA
16/05/2020 Julius Goedhart Swift DVVA
16/05/2020 Friso Kaashoek Ouderkerk DVVA
16/05/2020 Jari van der Meer Jong Holland DVVA
16/05/2020 Guido de Graaf Swift DVVA
16/05/2020 Julian Laan Arsenal DVVA
16/05/2020 Thomas Hoekstra Purmersteijn (zon) Be Quick 1887
16/05/2020 Kevin Owusu Asare Ajax (zat)
Purmersteijn (zon)
16/05/2020 Gino Soolsma ZOB FC Zaandam
13/05/2020 Oussama Siali FC Lisse AFC
12/05/2020 Donny Rijnink ADO 20 HBOK
12/05/2020 Bowedee Burleson Purmersteijn (zon) HBOK
12/05/2020 Jeffrey de Bok Ter Leede HBOK
12/05/2020 Laurens Kat De Dijk (zat) HBOK
12/05/2020 Jonathan Richard AFC HBOK
12/05/2020 Terzo Stemerdink IVV HBOK
12/05/2020 Nerivio Kasanwirjo Buitenveldert HBOK
12/05/2020 Jorg Lambert RODA ’23 (zon) SDOB
12/05/2020 Rayih van Egten Real Sranang SDOB
12/05/2020 Pim Veenhof WV-HEDW (zon) SDOB
11/05/2020 Jamal Moestalam FC Almere Real Sranang
11/05/2020 Virgil Daniël CTO ’70 Real Sranang
11/05/2020 Gino Pique Blauw-Wit Beursbengels Real Sranang
11/05/2020 Adham ben Chenna Zeeburgia Real Sranang
11/05/2020 Guininho Wongfat Zeeburgia Real Sranang
11/05/2020 Davey de Witte Blauw-Wit Beursbengels RODA ’23
11/05/2020 Thomas Damen Swift (zon) Overamstel
09/05/2020 Niels Kuipers AFC jeugd De Dijk
09/05/2020 Djamai Werkzam JOS Watergraafsmeer De Dijk
09/05/2020 Jawhar Ahannach Swift De Dijk
09/05/2020 John Bangura Elinkwijk De Dijk
09/05/2020 Daniël Jacobus Zeeburgia De Dijk
09/05/2020 Abraham Misehouy AFC De Dijk
09/05/2020 Ruben van Dam Koninklijke HFC De Dijk
09/05/2020 Chris Sangi Achilles ’29 De Dijk
09/05/2020 Kik Boluyt Ajax zaterdag 2 De Dijk
09/05/2020 Nana Appiah KFC Ouderkerk
09/05/2020 Kevin Ocran KFC Ouderkerk
09/05/2020 Durante Olsman Bennekom Ouderkerk
09/05/2020 Jerom Meester Geen club Ouderkerk
09/05/2020 Remy van Luijn Geen club Ouderkerk
08/05/2020 Cedric Tijmes Geen club
De Meteoor (zon)
08/05/2020 Justin Nep IVV
De Meteoor (zon)
06/05/2020 Joey Lilienthal Germaan/De Eland TOB
05/05/2020 Bas Bijvoet IVV
ASV De Dijk (zat)
05/05/2020 Patrick Engelmoer Geen club RODA ’23
04/05/2020 Victor van der Linde Jong Almere City OFC
04/05/2020 Mitchel Michaelis FC Volendam OFC
04/05/2020 Denzel Prijor ONS Sneek OFC
04/05/2020 Lev Persoon Legmeervogels
Argon (lager elftal)
04/05/2020 Carlito Welink AFC jeugd Legmeervogels
04/05/2020 Jumairo Lith JOS Watergraafsmeer 2 Legmeervogels
04/05/2020 Romello Austin SDZ Legmeervogels
03/05/2020 Mak Trezner RODA ’23 jeugd
Purmersteijn (zon)
03/05/2020 Junior Tiller FC Aalsmeer WV-HEDW
02/05/2020 Sercan Yilmaz AFC’34 Ajax (zat)
02/05/2020 Jay Vorselman Hollandia
Purmersteijn (zon)
02/05/2020 Steph Langeveld Amstelveen Heemraad HBC (zat)
02/05/2020 Elyakim Neslo Zuidvogels 2 Sloterdijk
01/05/2020 Mitchel Moed Geen club FC Almere
01/05/2020 Collin Veerkamp IJsselmeervogels 2 FC Almere
01/05/2020 Jordy Oudejans Sporting Almere FC Almere
01/05/2020 Bernio Dap Sporting Almere FC Almere
01/05/2020 Mike Lochtenberg Sporting Almere FC Almere
01/05/2020 Maikel Koelink Geen club FC Almere
30/04/2020 Stef Leliveld WV-HEDW FC Aalsmeer
30/04/2020 Esra Jansen Zeeburgia Arsenal
30/04/2020 Diederick Hoogerwaard FC Rijnvogels FC Aalsmeer
28/04/2020 Queentino Zinhagel Zeeburgia Pancratius (zon)
28/04/2020 Emilio Ye SDZ Pancratius (zon)
28/04/2020 Floris de Jong West Frisia Pancratius (zat)
28/04/2020 Jasper de Bie Geen club Pancratius (zat)
28/04/2020 Mitch Immig Germaan de Eland Pancratius (zat)
28/04/2020 Nick Immig Germaan de Eland Pancratius (zat)
28/04/2020 Rigi Graanoogst FC VVC Pancratius (zat)
28/04/2020 Dalian van Damme Hillegom Pancratius (zat)
28/04/2020 Joey van Lemmeren Germaan de Eland Pancratius (zat)
27/04/2020 Lester Aarsman Purmersteijn (zon) ZOB
27/04/2020 Yassin el Yaakoubi AFC ’34 ZOB
27/04/2020 Yort Willems OSV SV Marken
27/04/2020 Mitchell Bakker RODA ’23 (zon) RODA ’23 (zat)
27/04/2020 Brian van der Werff OFC Hollandia
26/04/2020 Moamar Heerenveen AMVJ TOB
25/04/2020 Jeffrey van Goethem Arsenal Buitenveldert
25/04/2020 Aziz Ercan Arsenal Buitenveldert
25/04/2020 Rico Hoeboer Arsenal Buitenveldert
25/04/2020 Romell Blankenzee ZSGOWMS Buitenveldert
25/04/2020 Jemairo Laurence RODA ’23 jeugd Buitenveldert
25/04/2020 William Boakye Amstelveen Heemraad De Meer (zat)
25/04/2020 Sten Miltenburg RAP lager elftal De Meer (zat)
25/04/2020 Sjoerd Degenkamp DCG De Meer (zat)
25/04/2020 Ilias Haimou SV Ouderkerk De Meer (zat)
25/04/2020 Florian Burger Duitsland De Meer (zat)
24/04/2020 Mano Oosterbaan Purmerland
De Meteoor (zon)
24/04/2020 Julian Regterschot Geen club
De Meteoor (zon)
24/04/2020 Youri Nederloff De Meteoor (zon) FC Purmerend
24/04/2020 Zakaria Lamhamdi FC Almere FC Weesp
24/04/2020 Bas Middelkoop Hoofddorp AFC (zat)
24/04/2020 Gregory Schaken Zuidvogels Hoofddorp
24/04/2020 Stefan Smal AFC ’34 Ajax zaterdag
24/04/2020 Melle Huisman WV-HEDW jeugd Wartburgia
23/04/2020 Adil Boukris geen club OSV
23/04/2020 Thimo de Jager RODA ’23 (zon) OSV
23/04/2020 Emre Bilgin Fortuna Wormerveer AGB
23/04/2020 Jessy te Paske Diemen (zon) Arsenal
22/04/2020 Anwar Akrouh AGB DCG
22/04/2020 Quincy Molly IVV DCG
22/04/2020 Sergio Comvalius IVV DCG
22/04/2020 Justin Luiten Amstelveen Heemraad SV Zandvoort
22/04/2020 Mohammed Amakran De Meteoor (zon) De Meteoor (zat)
20/04/2020 Oguzhan Coskun DCG DWS
20/04/2020 Colby Harmon JOS Watergraafsmeer WV-HEDW
20/04/2020 Ebenezer Ntim Buitenveldert RODA ’23 (zon)
20/04/2020 Xamm Flemming AFC jeugd RODA ’23 (zon)
20/04/2020 Richie Yeboah Buitenveldert RODA ’23 (zon)
20/04/2020 Solomon Adai Pinas FC Aalsmeer ZSGOWMS
20/04/2020 Jordy de Groot FC Aalsmeer CSW
18/04/2020 Jean-Yves van der Korput Arsenal Wartburgia
18/04/2020 Mitchell Vorstman Pancratius (zat) Wartburgia
18/04/2020 Rutger Takken Pancratius (zat) Wartburgia
18/04/2020 Piet Blokdijk Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
18/04/2020 Jordy Beekhof De Volewijckers jeugd
Purmersteijn (zon)
18/04/2020 Boyd Mak Purmersteijn (zon) IVV
18/04/2020 Giorgio Sanches Amstelveen Heemraad Ajax zaterdag 2
17/04/2020 Khalid Ouarhis United/DAVO De Volewijckers
17/04/2020 Kevin Schut RODA ’23 (zon) RODA ’23 (zat)
17/04/2020 Koen Blommestijn Ajax zaterdag FC Volendam
17/04/2020 Imar Kort Zeeburgia Zuidvogels
16/04/2020 Nigel Hardenberg SJC Noordwijk
SDZ
16/04/2020 Ercüment Satar AGB
Fortuna Wormerveer
16/04/2020 Chad de Jong Batavia’90 De Volewijckers
16/04/2020 Danny Blok Stormvogels De Volewijckers
16/04/2020 Tyshawn Okoh Diemen (zon) De Volewijckers
16/04/2020 Dyonn Bakker FC Almere Buitenboys
16/04/2020 Chris Kommers Diemen (zon) Buitenboys
16/04/2020 Shah Malik Aurangzaib Diemen (zon) Buitenboys
16/04/2020 Sharinda Jagroep Diemen (zon) Buitenboys
16/04/2020 Ruben Zimonyi Go Ahead Eagles jeugd Hoofddorp
16/04/2020 Joël Panka Velsen Hoofddorp
16/04/2020 Mathijs Miserus Pancratius Hoofddorp
16/04/2020 Geronimo Comvalius De Volewijckers
Purmersteijn (zat)
16/04/2020 Daniël Schermer Purmersteijn (zon)
Purmersteijn (zat)
16/04/2020 Max Versteeg RODA ’23 Legmeervogels
16/04/2020 Shaquille Pryor OFC
Olympia Haarlem
16/04/2020 Norair Mamedov OFC Hoofddorp
16/04/2020 Mike Brantjes OFC
ADO ’20 (lager elftal)
16/04/2020 Janyro Purperhart Zuidoost United OFC
16/04/2020 Joel Donald Koninklijke HFC OFC
16/04/2020 Mukthar Suleiman Hollandia OFC
16/04/2020 Niels Springer RKAV Volendam OFC
16/04/2020 Eric Veerman RKAV Volendam OFC
16/04/2020 Tim Elmers Purmersteijn (zat) OFC
15/04/2020 Tim Koning Van Nispen (zat) De Dijk
15/04/2020 Ivo de Waal FC Abcoude De Dijk
15/04/2020 Manolito Joren HBOK Arsenal
13/04/2020 Randel Shakison geen club AMVJ
13/04/2020 Danny Lorent Kadoelen De Meteoor (zat)
12/04/2020 Tyrell Perri Arsenal AMVJ
12/04/2020 Daan Boerlage OFC ADO ’20
11/04/2020 Dailey Groenewegen AFC VVOG
10/04/2020 Chavez Uitenwerf Ajax zaterdag VVOG
10/04/2020 Furkan Özer geen club AGB
10/04/2020 Stan Zoetebier Jong FC Volendam Purmersteijn
10/04/2020 Muslum Yalin Ankaraspor AGB
10/04/2020 Shaquille Doorson Purmersteijn AGB
10/04/2020 Revelinio Slijters Legmeervogels AGB
10/04/2020 Mitchell Theuns OFC AGB
10/04/2020 Bjorn Purperhart Arsenal AGB
10/04/2020 Halil Suzulmus Fortuna Wormerveer AGB
10/04/2020 Jeremy Elgersma Sloterdijk AGB
09/04/2020 Arno Copier FC Weesp DWS
08/04/2020 Jordi Wigman Purmersteijn
Fortuna Wormerveer
08/04/2020 Luke Abelskamp Hollandia
Purmersteijn (zon)
08/04/2020 Rano Burger Purmersteijn Almere City
08/04/2020 Joost Hommenga Wartburgia WV-HEDW
06/04/2020 Alessio Kasanwirjo De Wherevogels Sloterdijk
06/04/2020 Saverio Kasanwirjo De Wherevogels Sloterdijk
06/04/2020 Clarence Frankel Geinburgia Sloterdijk
06/04/2020 Djeranemo Ong A Kwie Buitenboys Sloterdijk
06/04/2020 Giovanni Kasanwirjo Buitenboys Sloterdijk
05/04/2020 Tobias Ravelli KDO Ajax 2
05/04/2020 Indy van Koert RKDES CSW
05/04/2020 Michael Pereira Buitenveldert Ajax 2
05/04/2020 Stany Dankerlui FC Abcoude Ajax 2
05/04/2020 Jemaro Breinburg Purmersteijn Ajax 2
05/04/2020 Nino Walda Waterwijk 2 TOG
05/04/2020 Edley Tanoh Diemen (zon) TOG
05/04/2020 Tommy Gans Diemen (zon) TOG
03/04/2020 Reggie Schaap JOS Watergraafsmeer FC Lisse
03/04/2020 Thierry van der Kooye AFC (zat) Roda ’46
03/04/2020 Mineo Berenstein AGB Loosdrecht
03/04/2020 Niels Neering FC Abcoude FC Breukelen
02/04/2020 Rinaigel Ogenio RODA ’23 DWS
02/04/2020 Ruben Adney Purmersteijn IVV
01/04/2020 Lorenzo Rijmers Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
01/04/2020 Joshua Zaandam Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
31/03/2020 Henry Opoku OFC SDZ
30/03/2020 Jeffrey Gits Monnickendam IVV
29/03/2020 Martijn Riemersma AFC ’34 Purmersteijn (zon)
27/03/2020 Magdy Ibrahim Diemen Pancratius
27/03/2020 Jesse Ringelberg Diemen Pancratius
27/03/2020 Erwin Smajic Hoofddorp Pancratius
27/03/2020 Mariano Olf SDZ Pancratius
27/03/2020 Anthony Dean Diemen
Sporting Martinus
27/03/2020 Dean Palmer Diemen
Sporting Martinus
27/03/2020 Danny de Bruijn Hoofddorp
Sporting Martinus
21/03/2020 Floris Burgers Hercules
JOS Watergraafsmeer
20/03/2020 Genridge Prijor ONS Sneek Ajax zaterdag
20/03/2020 Gennaro Liklikwatil Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Robin Hoogstra Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Rick Neele ADO ’20
Purmersteijn (zat)
20/03/2020 Yorick van Arkel Purmersteijn (zat) ZOB
20/03/2020 Daan van Schaik Purmersteijn (zat) ZOB
20/03/2020 Tim Elmers Purmersteijn (zat) nnb
19/03/2020 Charles Kooij Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
19/03/2020 Roy Klop Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
19/03/2020 Jamèl Magnee Purmersteijn (zat) Beemster (zat)
18/03/2020 Toer Bouwman Ajax zaterdag Noordwijk
18/03/2020 Lars Middelwijk DOVO Ajax zaterdag
16/03/2020 Max Ossendrijver RODA ’23
Olympia Haarlem
13/03/2020 Nick Borgman SDZ ADO ’20
11/03/2020 Alex Treuren Purmersteijn IVV
11/03/2020 Daryl Gerritsen AFC IVV
11/03/2020 Omar Limon Ter Leede SDZ
08/03/2020 Mark Rutgers FC Breukelen FC Aalsmeer
08/03/2020 Jordi van Gelderen Legmeervogels FC Aalsmeer
04/03/2020 Sil Fiddani VV Berkum SDZ
04/03/2020 Tiemen van Hezel AFC Swift
04/03/2020 Daan Driever ODIN ’59 Swift
04/03/2020 Louk Dekkers Koninklijke HFC Swift
03/03/2020 Mitchell Theuns OFC nnb
27/02/2020 Jessie Vink Alphense Boys SDZ
22/02/2020 Dennis Kaars Quick Boys HBOK
21/02/2020 Bas Vellema ADO’20
Purmersteijn (zat)
21/02/2020 Cani Yilmaz ADO’20 SDZ
28/01/2020 Bryan Ottenhof OFC Ajax zaterdag
24/01/2020 Mike van den Steenhoven AFC (zat) Ter Leede
19/01/2020 Maxim van der Meer WHC Wezep SDZ
18/01/2020 Feyo Glim De Dijk Ter Leede
12/01/2020 Richard de Groot Purmersteijn Koninklijke HFC
07/01/2020 Thomas van der Houten AFC Spakenburg
07/01/2020 Mitchell Bormann Ajax zaterdag FC Lisse
07/01/2020 Guus van Weerdenburg Katwijk AFC
03/01/2020 Jonathan Robertson Ter Leede AMVJ
27/12/2019 Frank Schilder OFC Spakenburg
14/12/2019 Tim Freriks OFC Katwijk
09/12/2019 Joël Tillema Rijnsburgse Boys AFC
Send this to a friend